Stadımızda İbadethane Var mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stadımızda İbadethane Var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Stadımızda İbadethane Var mı?

O değil de adam orası mescit değil futbol stadı demiş bir mesajda eski konuda. Kafaya bak arkadaş. Sonra söyleyince gerici olursun, şucu, bucu olursun.

Ama çok iyi böyle şeyler olması. Acaba sadece oyuncular mı kullanıyor yoksa taraftar için de bir yerler var mı?

Bu aralar siyaset/din forumu muyuz, yoksa spor forumu muyuz belli değil. Gereksiz tartışmalar ve boş yere ceza alan üyeler. Birileri dersine iyi çalışıyor.

Moderatör kusura bakma ama stad ile ilgili soru sormak yasak mı? Bunu talep edemez miyiz? Tartışma forumu muhalefet gençlik kolları gibi başlık açarken iyi, biz stadımızda ibadethane var mı derken kötü. Nasıl iş bu?

Moderatör kusura bakma ama stad ile ilgili soru sormak yasak mı? Bunu talep edemez miyiz? Tartışma forumu muhalefet gençlik kolları gibi başlık açarken iyi, biz stadımızda ibadethane var mı derken kötü. Nasıl iş bu?

Üstüne niye alınıyorsun, görüşümü dile getirdim. Forum kaç gündür bu tarz saçma konulara boğuldu.

Üstüne niye alınıyorsun, görüşümü dile getirdim. Forum kaç gündür bu tarz saçma konulara boğuldu.

Bu konu tartışma amaçlı değilki? Stadımızda starbucks var mı diye sormakla aynı şey. Diğer tartışma konularıyla hiçbir alakası yok. Daha önce de açılmış bilsem açmazdıma ama arattım bulamadım. İbadethane diye arattım bulamadım, mescid olarak açılmış başlık.

Bu konunun tartışmayla ne alakası var ki ? Bakış açınız böyle olduğu için tartışma çıkıyor olabilir mi ?

kilise yapılsın mı deseler herkes yapılsın diye atlar ama mescit varmı diyince herkes eleştiriyor :asd:

Bu konunun tartışmayla ne alakası var ki ? Bakış açınız böyle olduğu için tartışma çıkıyor olabilir mi ?

Kes be artık, cidden sıktınız. Sanane benim bakış açımdan, onun açısından, geometrisinden.

Bıktırdınız artık bölücülük yapmaktan.

Şurda huzur içinde iç içe durmayı öğrenemediniz gitti.

Bakış açısıymış?

Sen kimsin ki, benim bakış açımı biliyor ve sorguluyorsun.

Yeter artık, saygın yoksa da susacaksın.

Size saygıyı ben öğretemem ama ben burada uygulatırım. Bu forumun kuralları var. Provakatif mesajlar yazmaktan vazgeçin.

Kes be artık, cidden sıktınız. Sanane benim bakış açımdan, onun açısından, geometrisinden.

Bıktırdınız artık bölücülük yapmaktan.

Şurda huzur içinde iç içe durmayı öğrenemediniz gitti.

Bakış açısıymış?

Sen kimsin ki, benim bakış açımı biliyor ve sorguluyorsun.

Yeter artık, saygın yoksa da susacaksın.

Size saygıyı ben öğretemem ama ben burada uygulatırım. Bu forumun kuralları var. Provakatif mesajlar yazmaktan vazgeçin.

Sen git bir bardak su iç kardeşim. Kimsenin kimseyi böldüğü yok. Kendi benimsediğin bazı şeyleri başkalarına aşılayamayıp hakaret etmek ancak sana yakışır. Ben hakaret etmem merak etme. Sadece saygı duy ve yorumunu yap. Yazdığım mesaj gayet normal. O da benim görüşüm.

Diyelim ki 20.000 kişi namaz kılmak istedi nasıl olacak?Ya maça gitmeden evde kılacaksın.yada o vakti kazaya bırakacaksın.yada ya maç yada namaz tercihini kendin yapacaksın.

Namazımı geçirmek istemiyorum diyorsan evde bakacaksın o zaman maça.O hengamede maç falan kılınamaz.Namaz kılınmış olmak için kılınmaz çünkü huşu barındıran sessiz bir ortam gerekli.

Diyelim ki 20.000 kişi namaz kılmak istedi nasıl olacak?Ya maça gitmeden evde kılacaksın.yada o vakti kazaya bırakacaksın.yada ya maç yada namaz tercihini kendin yapacaksın.

1.cisi namaz kılan insan maçı tercih etmez.2.cisi namaz kılmak isteyen heryerde kılabilir.koridorlarda cok kılan oluyordu samiyende polis bile görmüştüm

bu konu kilitlenmişti konu dışına taşan tartışmalardan dolayı tekrardan açılmış. soran arkadaş cevabı almıştı zaten. tekrar kapıtılsa konunun selameti açısından daha iyi olur.

Namazımı geçirmek istemiyorum diyorsan evde bakacaksın o zaman maça.O hengamede maç falan kılınamaz.Namaz kılınmış olmak için kılınmaz çünkü huşu barındıran sessiz bir ortam gerekli.

Asıl namaz kılanlar dışarıyla ilişkisini keser, haberdar olmaz dünyadan.O yüzden gürültü patırtı pek enterese etmez onları.Tercih hakkı yaptırılamaz, kılmak istiyorsa her yerde kılar, ses olması olmaması mühim değil.Müslüman ülke burası.Çokta zor değil mescitin olması.Umarım vardır.

Edit : varmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt