Stadımızın Koltukları Boyanmaya Başlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stadımızın Koltukları Boyanmaya Başlandı

Video 30 saniye renktaş.
100 kere 30 saniye 3000 saniye.
Böl 60'a 50 eder.
50 dk' da bir iş günü bitse keşke.

Gscimbom mobil
Adam 30 saniyede 2 koltuk yapmis zaten hemen hemen. Diyelim dakikda 2,5 koltuk, 1 saat/60 dk olur 150 koltuk. 150 koltuk saat basi x8 oldu bir is gununde 1200 koltuk. 20 kisi olsa gunde 24.000 koltuk olur. 2 gunluk is full stadi yapmak icin hemen hemen.

Bi adam günde 30 koltuk boyasa, 50 işçi çalışsa günde 1500 koltuk, 35 günde biter.Maç öncesi 2 gün çalışılmasa, 2 aylık iş.
Sulu boya ile daha fazla boyarsın gün de 30 koltuk nedir ?

Benim tahminim bir işçi günde max 150 civarı koltuk boyar . Kaç işçi çalışır bilmiyorum vardır bir planı kesinlikle. O kadar bekledik biraz daha bekleyelim . İnsanımız üstüne çıkıp tepinmese çıktığında pis bırakmasa daha güzel stadımız olacakta işte Türkiye burası.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Böyle olursa bi adam günde 100 koltuk yeniler.
Burada sanırım kimyasal boya yapılmıyor biz kimyasal boya yapacağız.

Burada deforme olmuş koltuğu sanırım tüp ile ısıtıp üstteki deforme olmuş yeri alıyor alttaki boya ortaya çıkıyor. Bunun şöyle bi zararı olur bana göre inceldiği için plastik güç mukavimiyeti düşer çabuk kırılır.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aklimdan gecmiyor degil.. önümüzdeki günlerde yeni stad sponsoru aciklanacak deniyor ve simdi de koltuklar boyaniyor. Yeni sponsorun logosunu da islemesinler? (nike logosu gibi) Acaba bu yüzden mi beklettiler?

Sahsen sadelikten yanayim.

Koltuk düzenide değiştirilmeli

+2k kapasite rahat alınır. Çok fazla gereksiz merdiven boşluğu var sadece çıkışın olduğu yerde olmalı

Üst Alt