Stadyum İsim Sponsorluğu Konusunda Sixt Rent A Car ile Anlaşıldı İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stadyum İsim Sponsorluğu Konusunda Sixt Rent A Car ile Anlaşıldı İddiası

Ya bi gidin ya, önce pizza şimdi bunlar musallat oldu.. yönetim sponsorluk konusunda rezil ötesi. Türkiyenin en büyük futbol markasını kullanamadılar hiçbir zaman

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Is paraya bakar bize ne kim sponsor olmus kim olmamais. Ha mimli sorunlu bir marka anlarizda golabal bir sirket, umurumda bile degil. BMW ile icli disli bir sirket ayrica. Bizi ilgilendiren kismi para, TT'ye bence ucuza verildi bunca sene. Polat yonetimi o paralari hipotek etmisti ve burada forumda stadimiz acilirken cok tartismis ve sovmustuk. Bizi ilgilendiren kismina bakalim ve menfaatimiz ekonomik yani sicak para.

Sixt bence saygin ve avrupa genelinde gayet taninir bi marka. Bilmiyorum neden begenilmiyor ama son yillardaki basarimiz, ligin kalitesi ve türkiye piyasasi ortadayken ne bekleniyor ki?

Bunu simdi baslikdaki haberden bagimsiz söyliyorum, yönetim en fazla ön protokol imzalayabilir secim vaadi minvalinde..

Adamlar uluslararası şirket. Şampiyonlar ligine katilinirsa ek gelir varsa çok da güzel olur.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt