Stancu için bir arkadaşımızdan istek - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stancu için bir arkadaşımızdan istek

Cevap: Stancu için bir arkadaşımızdan istek

Stancu Galatasaray bünyesi olduğu sürece yanında olmak durumundayız. Belki adam sevildiğini bilse onun için çok şey fark edecek.

Ama iki gün önce Stancu gitsin diyip de hayatından dolayı kalsın demek mantıksız. Ben beğenmiyorum ve gitmesini isterim. Ama kalırsa desteğim, sevgim her zaman olacak.

Adebayor 4 yaşına kadar yürüyememiş onu alalım mesela. :)

Moderatorleri pek sevmem lakin yazina baktim, sonra yasina baktim bastim like i demek istedigim buydu. Biraz daha abartirsak kulübu kadin siginma evide yapariz. Bu camia da birisi desteklenecekse futbolu ve karekteriyle desteklenmeli. 63388822 sene önce olan olaylarla degil.

Zaten biz de onun morali düzelince çok şeyler yapabileceğine inandığımız için bunları söyledik. Gerçekten yeteneksiz olduğunu düşünsek gitsin deriz ama yine üzülürüz. Olayı sığınma evi gibi laflarla saptırmaya gerek yok.

Başlığı açan Stancu'nun bu yönüne vurgu yapan bir pankart hazırlayalım diye açmış, en 10 tane post var hayatı nedeniyle takımda kalacak değil, yok şu kadar para alıyor, gitsin vs diye. Bir okuduğunuzu anlayın ilk önce..

Bir insan mutlu olmadığı yerde nasıl verimli olbilir ki? 'Hata yaparsam çok tepki alırım' düşüncesiyle sahaya çıkan bir insan nasıl rahat oynayabilir? O parçalıyı sırtına geçiren her futbolcuyu biz desteklemek zorundayız. 'Takıma fayda sağlamıyor ben bu adamı desteklemem' deme lüksüne sahip değiliz. Zaten takıma faydalı olmuyorsa gerekeni teknip ekibimiz yapar. Biz tohumu ekelim , çiçek vermesse toprak utansın :eek:

Beyler Stancu'nun twitter adresi falan var mi ? En azindan destek mesajlari atalim..

Kimse kalkıp Stancu kötü futbolcu demesin. Zaten kampın yıldızlarından. Fatih Terimle katkısı artacaktır takıma.. Durumu için de bir jest yapılsa hiç fena olmaz..

Başlığı açan Stancu'nun bu yönüne vurgu yapan bir pankart hazırlayalım diye açmış, en 10 tane post var hayatı nedeniyle takımda kalacak değil, yok şu kadar para alıyor, gitsin vs diye. Bir okuduğunuzu anlayın ilk önce..

Yapılsın tamam. Konu kapanır o zaman işte tartışarak konuya farklı boyutlar kazandırıyoruz.

Buradaki bazı akıllılar(!) hemen gitsin, yetersiz vesaire diye bağlamış. ne acayip, kalpsiz, para göz insanlar var burada.Yazık.

Üzüldüm bazılarınıza insanlıktan nasiplerini almamış parayla,şöhretle ailesinin geri geleceğini düşünenler var bu kafayla bir yere gelemezsiniz,hayatta mutlu olamazsınız.:yenieek:

Bazı acılar öyle tuhaftır ki ya seni yok eder,yer mekan farketmez bitersin o an..

Bazende seni öyle bir güçlendirir ki sen sanki o acınla dev gibi olursun..

Stancu bu tarz acılardan kendini kamçılayacak metodlar geliştirmeli..

Mesela babasını çok seviyorsa kendine bir gol hedefi koyup her golden sonra babasını ima eden bir hareket yapmalı,içine t-shirt giymeli babasının acısını hep beraber yaşarız tribünde problem değil,yeter ki hırslansın..

Fatih Terim niye tuttu takımda bence eminim böyle sebeplerden ve çalışma azminden,o herşeyi daha iyi görüyor İmparator'dan Stancu için yaratıcı birşeyler bekliyorum..

stancu romen futbolunun en büyük balonu.

taksitle satalim romenlere gitsin.

en azindan maas'indan kurtuluruz.

dünyanin parasini aliyor yan gelip yattigi yerden.

bizde oynayacak kapasite de asla ve asla degil!

başlığı bile okumadan gelip kin kusuyorsun. yazık. okuduğunuzu anlayın önce

Elmander-Baros varken Avrupa'da yokken Stancu kalsın hem fazla para harcamayalım hemde artık bir yabancıya 2.senede şans verelim ayıp ya..

Pino'da aynı şekildeydi kalması onun daha muhtemeldi ama o relax olduğu için şutladılar onu..

,

Maaşından mı kurtulursun saatli bomba neill'e,gökhan zan'a milyon eurolar verirken sesin çıkmıyordu ne de olsa neill sempatik futbolcu,Yarım sezonda nasıl kapasitesini ne kadar olduğunu anladığını gerçekten merak ettim.Dünya'nın parasını alıyor "yan gelip yattığı yerden" bu da güzelmiş Stancu'nun oynadığı maçlara bak bakalım bir en çok koşan oyuncu kim acaba ? Stancu mu yok yok o forvette yatar top bekler ne boşa koşular yapar ne arkadaşlarına yardıma gider ne defansa kadar gidip topları alır.Git takımdan Stancu bu taraftar seni haketmiyor.

başlığı bile okumadan gelip kin kusuyorsun. yazık. okuduğunuzu anlayın önce

basligi okudum merih reis. adam depresyonda ise, muhtemelen istemeyerek de becali'nin zorlamasiyla gelmistir.

hatirlarsaniz steaua esofmanlariyla gelmisti bize. belli ki adam hic ayrilmak istemiyordu. bukadar zorunlu ve psikolojik rahatsizligi adam alinir mi?

mental durumunu gectim, futbolcu nitelikleriyle de bizde oynayacak kapasitede degil!

Elmander-Baros varken Avrupa'da yokken Stancu kalsın hem fazla para harcamayalım hemde artık bir yabancıya 2.senede şans verelim ayıp ya..

Pino'da aynı şekildeydi kalması onun daha muhtemeldi ama o relax olduğu için şutladılar onu..

pino stancu'ya 10 basar kalite olarak. ben kalmasini istiyorum!

,

Maaşından mı kurtulursun saatli bomba neill'e,gökhan zan'a milyon eurolar verirken sesin çıkmıyordu ne de olsa neill sempatik futbolcu,Yarım sezonda nasıl kapasitesini ne kadar olduğunu anladığını gerçekten merak ettim.Dünya'nın parasını alıyor "yan gelip yattığı yerden" bu da güzelmiş Stancu'nun oynadığı maçlara bak bakalım bir en çok koşan oyuncu kim acaba ? Stancu mu yok yok o forvette yatar top bekler ne boşa koşular yapar ne arkadaşlarına yardıma gider ne defansa kadar gidip topları alır.Git takımdan Stancu bu taraftar seni haketmiyor.

bu ay üye olup, henüz 7 mesaj atmis bir kisi olarak benim diger oyuncular hakkimdaki düsüncemi nereden biliyorsun, cok merak ediyorum!

is kosmak ile bitmiyor...eger kosmak ile bitseydi, usain bolt'u transfer edelim, 90 dakika tac cizgisinde asagi yukari kossun!

Üst Alt