Stanislav Ivanov Galatasaray'da İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stanislav Ivanov Galatasaray'da İddiası

Galatasaray, Stanislav Ivanov'un transferini bitirdi!

1600758434819.png

Galatasaray'ın Levski Sofya'da forma giyen Stanislav Ivanov'un transferini bitirdiği iddia edildi.

Süper Lig'e ikide iki yaparak başlayan Galatasaray bugün gündem yaratan bir transfer iddiası ortaya atıldı. Bulgar basını, Sarı Kırmızılılar'ın Levski Sofya'da forma giyen 21 yaşındaki kanat forvet Stanislav Ivanov'u kadrosuna katmaya çok yakın olduğunu öne sürdü.

Ülkede yayım yapan Match Telegraph gazetesi, bugün okuyucularıyla paylaştığı özel haberinde genç yeteneğin ikinci ligde oynamak istemediği için Bundesliga 2 ekiplerinden Erzgebirge Aue'nin teklifini reddettiğini ve tercihini Cim Bom'dan yana kullandığını ifade etti.

Transferinin hafta ortasına kadar netleşmesi beklenen Bulgar sağ açık, geçtiğimiz sezon çıktığı 29 maçta sekiz gol ve yedi asistle oynayarak takımına önemli bir skor katkısı sağlamıştı.(assist analiz)

ben kanat transferi yapilma ihtiali vermiyordum , o yuzden guzel gelisme cunku hem kanat hem scout transferi boyle transferler herzaman yapilmali bence. Para kazandiriyor genelde.
Bize skora katkida bulunacak, hizli ve calim atabilen ve yani soyle direk 10 gole imzasi olacak bir kanat oyuncusu sart. Arda ve Feghouli ile sezon bitmez. Umarim dogru haberdir.

Istatistikleri iyi bence, simdi baktim cabukca ve her iki ayagini da kullaniyormus diyorlar yani her iki kanatta da oynar. 40 macta 8 gol 5 asist. Seneye de sozlesmesi bitiyormus.

kanat oyuncumuz olmadıgı icin kontraya cıkamıyoruz bunu hocada gördü bence

mutlaka hızlı kanat oyuncusu lazım o kırmızı kafalı portakalla bi halt olmaz

Üst Alt