Star Trek: Strange New Worlds | Paramount+ | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Star Trek: Strange New Worlds | Paramount+

Star Trek: Discovery'nin spin- off’u olan dizi, Christopher Pike'ın kaptan olarak görev yaptığı yıllarda U.S.S. Enterprise'ın mürettebatına odaklanıyor.Başrolde Anson Mount yer alırken Rebecca Romijn ve Ethan Peck, Number One ve Spock rollerini canlandırıyor.

5 Mayıs 2022'de gösterime giren dizi, ülkemizde Bein Connect'te yayınlanıyor.

Bence dizi muhteşem bir noktada şu an. Star Trek yapımlarına ilgisi olup da hala bu diziye başlamamış olan varsa bir saniye bile düşünmeden başlasın. Bein Connect abonelerine 4 gün sonra geliyor bölümler. Zaten ilk sezon toplam 10 bölüm olacak ve 9. bölümü bitirdik. Bu hafta sezon finali yapıyor.

Bence dizi muhteşem bir noktada şu an. Star Trek yapımlarına ilgisi olup da hala bu diziye başlamamış olan varsa bir saniye bile düşünmeden başlasın. Bein Connect abonelerine 4 gün sonra geliyor bölümler. Zaten ilk sezon toplam 10 bölüm olacak ve 9. bölümü bitirdik. Bu hafta sezon finali yapıyor.
Günümüz dizi/film kanseri dramalar bu diziyi de ara ara esir alıyor. Onun harici enfes yapılmış günümüz diğer dizilerine kıyasla.

Harika bir yapım, güzel de bir final bölümüyle sezonu kapattı. Star Trek severleri oldukça fazla tatmin eden yapım oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Öyle Spock'mu olur arkadaş dizi cast'tan direk kaybetmiş. Bide bu SJW'lerden bıktım artık. Her dizide lezbiyen gay olmak zorunda mı? bu faşistlik değil de nedir? netflix açıyorum aynı disney açıyorum aynı hbo açıyorum aynı. Tamam arkadaş anladık lezbiyen gay var dünyada biliyoruz. Birde orijinal karakterleri sırf SJW için asyalı çinli zenci hintli insanlara oynatmaları yok mu film ve diziden soğudum yav.

Üst Alt