Star Wars VIII: The Last Jedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Star Wars VIII: The Last Jedi

İkinci üçleme (1,2,3) episodes'in 4,5,6'dan genel olarak daha iyi olduğuna katılır mısın heis?

Ben 3. bölümün en iyisi olduğunu düşünüyorum 6 bölüm içinde. Belki 5. bölüm zorlar.

Aynen iştirak edeceğim bir post ahbab.... bilhassa ilk filmi çok abartılı buluyorum. 5 yani empire strikes back iyi ama mesela 6 leş. Yeni trilogynin hikayesini ve karakterlerini yeğliyorum.

İkinci üçleme (1,2,3) episodes'in 4,5,6'dan genel olarak daha iyi olduğuna katılır mısın heis?

Ben 3. bölümün en iyisi olduğunu düşünüyorum 6 bölüm içinde. Belki 5. bölüm zorlar.

Katılıyorum. Eski olan her türlü daha iyidir'ci tayfa yüzünden baskılanmış bir gerçeği adeta bir tokat gibi yapıştırmışsın.

Katılıyorum. Eski olan her türlü daha iyidir'ci tayfa yüzünden baskılanmış bir gerçeği adeta bir tokat gibi yapıştırmışsın.

Sinematoloji olarak bakınca ayan beyan ortada. İçinde bir felsefe var ve onu dibine kadar hissediyorsun. 1-2 de nakış gibi işleyip, üçüncü de hikayeyi patlatıyorlar. Tabi biraz da kişisel bu zira Obi Wan, Darth Vader'in dönüşüm hikayesi bana daha sıcak geliyor. Luke'dan daha iyi oyuncu tarafından oynanmış bence Anakin onun da payı olabilir.

Sinematoloji olarak bakınca ayan beyan ortada. İçinde bir felsefe var ve onu dibine kadar hissediyorsun. 1-2 de nakış gibi işleyip, üçüncü de hikayeyi patlatıyorlar. Tabi biraz da kişisel bu zira Obi Wan, Darth Vader'in dönüşüm hikayesi bana daha sıcak geliyor. Luke'dan daha iyi oyuncu tarafından oynanmış bence Anakin onun da payı olabilir.

yaw zaten anlamadigim sey anakinin oyunculuguna laf ediliyor ki bazi sahnelerde hak payi var ama luke'u oynayan herif cok muthismis gibi anlatiliyor ki o da lesh yani. son filmde de gorduk ayni karakteri oynamasina ragmen hic uymamis herife cunku kabiliyetli bir aktore donusmemis 30 sene icinde. malesef ayni seyi rahmetli carrie fisher icin de soylemek lazim. oburunde dedigin de aynen dogru, anakinin koyde dolasan kucuk bir cocuktan yavas yavas karisini bogan psikopat bir sithe donusmesi, lukeun koyde dolasan kucuk bir cocukken ayni film icinde DEATH STARDAKI DELIKTEN ates ederek death stari yok etmesine benim gozumde yegdir...

images

Warner bros mu Walt disney mi kim satın aldıysa batıracağı belliydi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt