Stat İşletme Direktörü Murat Ersoy’un Görevine Son Verildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stat İşletme Direktörü Murat Ersoy’un Görevine Son Verildi

Galatasaray’da Türk Telekom Stadı’nın kötü, bozuk zemini ayrılığa neden oldu.​

Stat İşletme Direktörü Murat Ersoy’un görevine son verildi.​

Ali Naci Küçük / Spor Arena - Galatasaray’da krize dönüşen Türk Telekom Stadı’nın kötü, bozuk zemini sarı kırmızılı kulüpte bir ayrılığa daha neden oldu.

Galatasaray’da Stat İşletme Direktörü Murat Ersoy’un görevine dün itibarı ile son verildi.

Sarı kırmızılıların 14 Şubat'ta oynadığı Kasımpaşa maçında stadın zemini balçık halini almış, yapılan tüm çalışmalara rağmen zemin istenilen seviyeye gelmemişti.

Demir Gup Sivasspor karşılaşması sonrasında Fatih Terim, "Bu sahada artık top bize mi seker rakip takıma mı seker bilemiyorum", Belhanda, "Sahaya çare bulunması lazım. Gerekirse dünyanın en iyi bahçıvanı getirilsin. İstediğimiz oyunu bu şekilde oynayamıyoruz", Babel ise " Tabii ki saha şartları bizim futbolumuzu çok etkiliyor" diyerek Türk Telekom'un zemininden yakınmıştı.

Belhanda'nın zemin ile ilgili eleştirisi ise olayı sözleşme feshine kadar götürmüştü.

Suclu bulundu!!

Hizli trende de hesaplama yapilmadan sefere cikartilmis, o kazada da makinistler suclu bulunmustu.

Ayni hesap. Oyle uzerinizden bunun sorumluligunu atmayin ey yonetim. Gidin almanyadan bu isin uzmanini getirin, adam gibi de para verin.

insanla alay eder gibi uçakla oynuyor

turizm-bakani-ersoyun-kardesi-otelindeki-250-emekcinin-isine-son-verdi.jpg

Ne kadar dogru bu bilgiler bilmiyorum ama bana mantıklı geldi. Biz ne pahalı olan çim seçeneğini uyguluyoruz nede çatıyı kapatıyoruz şeffaf güneş alicak şekilde. Suni güneş uyguluyoruz. Videoda iyi açıklamış durumu. Belkide sorunu doğru yerde aramak lazım

ingiltere'den adam akıllı bir uzman getirin. ömer bayram'la sözleşme uzatıp ona vereceğiniz 600-700 bin euroyu çim uzmanına verin.

çatı olayı hikaye , mümkün olduğunu sanmıyorum ben mimari olarak , ona göre tasarlanmamış çünkü.

stadin catisi ona göre dizayn edilmisti
yapim asamasinda ama kapaklari sonraya ertelediler, acilisi daha erkenden yapabilmek icin
kapaklar icin 10 milyon euroluk bir maliyet vardi, simdi ne kadar bilmiyorum ama
aysal döneminde bu rakamlar konusuluyordu, güncel kura göre yorum yaparsak bu maliyet kesin cikmistir

ilk projede cati seffafti ama daha sonra eren talunun batmasi sonucu devlet araya girip projeyi devam ettirmisti
öyle böyle klasik yarim yamalak bir ampul projesine döndü malesef stad

eren talu dönemindeki proje cok daha güzel görünüyordu

otel-1(502).gif

raw_galatasaraya-bilirkisiden-50-milyon-liralik-cati-faturasi_145975827.jpg

Tuerk-Telekom-Arena-Bau.jpg

Üst Alt