Statta İzlediğiniz İlk Galatasaray Maçı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Statta İzlediğiniz İlk Galatasaray Maçı

Ilk maçım Arda Turan’ın son, Fatih Terim’in Arena’da ilk maçıydı. Galatasaray 3-0 Liverpool maçı.

2. maçım şampiyon olduğumuz Galatasaray - Başakşehir maçı.

3. Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldığımız maç.

Yurt dışında kalıyorum bana çok koyuyor maçlara gidememek. Sami Yen’e giremedim mesela içimde her zaman yara olarak kalmıştır.

Yurt dışında kalmanın en büyük acıları olabilir. Sevdiğinden uzak kalmak, uzaktan sevmek.

97/98 sezonunun açılış maçı diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilirim.

Rakip Bursaspor'du ve 4-0 kazanmıştık. :-)

Bu hayattaki en büyük şanssızlıklarımdan bir tanesi 10 yıl erken doğmuş olmamak diye düşünüyorum her zaman.

Her anlamda Ali Sami Yen efsanesinin son dönemlerine yetişebildik ama buna da şükür.

97/98 sezonunun açılış maçı diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilirim.

Rakip Bursaspor'du ve 4-0 kazanmıştık. :-)

Bu hayattaki en büyük şanssızlıklarımdan bir tanesi 10 yıl erken doğmuş olmamak diye düşünüyorum her zaman.

Her anlamda Ali Sami Yen efsanesinin son dönemlerine yetişebildik ama buna da şükür.

90'ların sonunda İstanbulda universite okumak isterdim bende.Hem İstanbul daha iyi, hem toplum bu kadar yozlaşmamış hem de Galatasaray çok iyi.

Maçlara gidemiyorum çünkü uzak ve maddi durum kötü ama Arenaya Galatasaray Schalke 04 maçına gitmiştim. Burağın topukla alıp gol attığı. Drogba falan vardı. Aklımda kalan ise sabri maç öncesi 15 orta yaptı hepsi dağlara taşlara ilginç bir adamdı reis

Üst Alt