STBL 15/16 H:28 | Beşiktaş SJ 71-76 Galatasaray Odeabank | M.S | 1 Mayıs | NTV Spor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:28 | Beşiktaş SJ 71-76 Galatasaray Odeabank | M.S | 1 Mayıs | NTV Spor

Önümüzde ki hafta yedi sülalesine sövüp tekme tokat dalıp yenip yollamayan taraftar da futbolcu da yönetici de defolsun gitsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Şu schilb 50 asist yapsın yine de sevmiyorum arkadaş . Seneye bakalım bunu da arar mıyız

Ergin Ataman'a küfür eden tinerciler , o olmasa 1000 yıl daha kupa alamayacaktınız.

Şu chuck'a bizim bazı taraftar haksızlık ediyor , tamam Eurolig güçlü bir lig ama chuck da gayet zeki bir adam. Fizik gücü iyiye gittikçe Adam coşuyor . Bence seneye 7. Adam değil ana rotasyon olarak kalmalı.

Hep demişimdir bu kargalarda acayip tiksinç bir camia. En az şikeciler kadar nefret ediyorum. Sadece Galatasaray'ımız için daha hayırlı olacağı için kargalar şampiyon olsun bu sene...

Abi bu adamı yıllarca şu takımda görmek istedim zor oldu güç oldu ama sen muazzamsin Chuck Davis reyiz.
Tutmamiz lagzim.

Üst Alt