STBL 15/16 H:3 | Galatasaray OB 78-63 Royal Halı Gaziantep | M.S | 25 Ekim | NTVSpor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:3 | Galatasaray OB 78-63 Royal Halı Gaziantep | M.S | 25 Ekim | NTVSpor

Gülüyolarsa oyuncular sorun yok :D

oyuncu dediğin oynadığı oyundan keyif almalı.. keyif alarak oynamalı.. işte o zaman seyircide bu keyfi alır.. bugun oyuncuları cok neşeli gördüm.. özellıkle dorsey cok neşeliydi.. hep böyle olsunlar daha büyük işler yapacagız.. bizi Euroleague'ye almayıp Daruşşafaka gıbı kıytırık takımı euroleague alan ULEB''ede burdan saygılarımı yolluyorum

ben kurulan kadroya laf söylemedım.. oyuncular cok neşesiz demiştim.. bugun neşeli gördüm.. bunda sert bir dönüş var mı ? ben kadroyu eleştirmedım...

evet arakadaşlar soru gayet basit.. lütfen dalga gecmeden ciddi cevaplar verelım... Bu senede gecen sene ki gibi olacak bir hava var sanki... McCollum küçük takım oyuncusu.. Ergın Ataman bence yıne yanlış transfer yaptı...

gecen senede cok yanlış transferlerımız vardı.. javai , aradorı , smiht gıbı... son 3 senedir savunma yapamıyor Takım.. Ruh kalmamış takımda.. bilmıyorum bu senede gecen seneye benzemez umarım.. öyle umut edıyorum...
haklısın kadroya eleştiri yapmamışsın :S

Ege arar'a hoca iyi süre verdi begendim. İZZet hiçbirşeyi hak etmiyor. Bu çocugun önü kesilmesin. Şafak edge'de bizim için yararli oyuncu.

Bize iyi bir 1 numara lazim. iNŞaLLah sezon ortasinda liderligi yapacak guard buluruz.

İzzet , McCollum ve Duşan yanlış transfer... İzzetin yerıne 4 numara alsak McCollum'un yerıne Pasör bir guard alabılırsek en guclu aday bız oluruz.. Diğer transfer gayet yerınde.. ama bu 3 oyuncu bence uzun vadede olmaz

evet McCollum küçük takım oyuncusu.. bunu bende dahil herkes söylüyor.. bak bakalım McCollumdan baska oyuncuya laf söyledım mi ? böyle alıntılar yaparak laf soktugunu zannetme ;)
ne laf sokması ya tribe girmene ne gerek var şimdi ?
mccollum bizim kadroda olmadığı için kadroya eleştiri yapılmamış oluyor sanırsam.
geçene sene de çok yanlış transferlerimiz vardı demek şimdiki kadroyu eleştirmek değil de ne ?

ne laf sokması ya tribe girmene ne gerek var şimdi ?
mccollum bizim kadroda olmadığı için kadroya eleştiri yapılmamış oluyor sanırsam.
geçene sene de çok yanlış transferlerimiz vardı demek şimdiki kadroyu eleştirmek değil de ne ?

İzzet , duşan , Mccollum Transferlerıne Doğru Transfer dıyorsan , basketbolu takıp etme kardeş.. senın sorunun

Sinan 11 sayı
Micov 11 sayı
Ege 10 sayı
McCollum 8 sayı
Green 8 sayı
Schilb 6 sayı
Şafak 6 sayı
Lasme 6 sayı
Dorsey 5 sayı
Göksenin 5 sayı
Duşan 2 sayı

:D al işte kadroyu eleştiriyorsun şimdi de
Ben kadro üzerinde eleştiri yapmıyorum demedim ki.
Bir de çok bilmiş havalarına giriyorsun. Ne ben çok bilmişim ne de sen.

ben bu 3 oyuncu için '' Yanlış Transferler '' tabirini kullandım.. Yoksa Lasme , Dorsey , Shılb , Green Transferlerı ıyı değil diyen çarpılır.. ben o cumlemde hangı oyuncuları kastettıgımı yazmadııgım için , sen Bütün kadroyu eleştirdi sanıyorsun..

Eleştiri tabi olacakta bu takımın bütçesi diğer şampiyonluk adaylarının 1/4, 1/5'i kadar, bunu unutmayalım. Burada bir şey denilecekse neden bu kadar az bütçeyle sezona başlıyoruz olur ki onunda muhatabı takım değil.

ben bu 3 oyuncu için '' Yanlış Transferler '' tabirini kullandım.. Yoksa Lasme , Dorsey , Shılb , Green Transferlerı ıyı değil diyen çarpılır.. ben o cumlemde hangı oyuncuları kastettıgımı yazmadııgım için , sen Bütün kadroyu eleştirdi sanıyorsun..

hocam haksız olduğunu kabul etmelisin ve normal eleştiriler yapmalısın bence.
Micov yerine Keşke Markoshvili'yi alsaydık Tekrardan iyi olmaz mıydı acaba ?
bu Green ne işe yarıyor acaba cok merak edıyorum

Ayrıca böyle bişey gördüm ama takıma sevginden dolayı izlemişssin yine sanırsam.
Şu Satten sonra Erkek basketbolu izlemeyıde bırakıyorum.. savunma yapmayan , Suratları Mahkeme Duvarı gibi olan oyuncuları görmeye tahammul edemıyorum..

Üst Alt