STBL 15/16 H:4 | Galatasaray 80-63 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:4 | Galatasaray 80-63 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım

tumblr_m7me5fZX9y1raubu1o2_500.gif
Murkyim es es mac konusu sandim renkdashlar yuzune, gerekli cezayi verelim arkadaslara

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aziz diyor ya "Kadıköy'de ayakları titriyor" diye.. Bence kendi basketçilerinin İpekçi maçlarına baksın. Geçen sene 6 kişiyle 2 maçta da nasıl yendik.

Son 8-9 maçı da biz kazandık galiba. 15.000 kişiyle onlara fena ezmemiz lazım.

benim bildiğim fener bizi ipekçide hiç yenemedi bizim ev sahipliğimizde(tarafsız olarak maç oynandı mı tam hatırlamıyorum)

bir tek 2009daki maçı hükmen 0-20 kazandı sayıldı ama onda da biz almıştık normalde

en son kaybettiğimiz iç saha maçında 2007de mi ne 34 sayı fark yemiştik ahmet cömertte

Son düzenleme:
benim bildiğim fener bizi ipekçide hiç yenemedi bizim ev sahipliğimizde(tarafsız olarak maç oynandı mı tam hatırlamıyorum)

bir tek 2010daki maçı hükmen 0-20 kazandı sayıldı ama onda da biz almıştık normalde

en son kaybettiğimiz iç saha maçında 2007de mi ne 34 sayı fark yemiştik ahmet cömertte

2011 Play-OFF finalinde yenilmiştik. Normal sezonda yenilmedik galiba ama benim bildiğim tek o maç var.

Üst Alt