STBL 15/16 H:4 | Galatasaray 80-63 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:4 | Galatasaray 80-63 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım

:) sanki ben attım. Türkiye'den öğrenmişler meşale olayını ben ne yapayım. Fair play ile ilgilide değil ayrıca yazdıklarım . Bu köpekler yüzünden camiamıza niye ceza gelsin yahu? Bu resmen geri zekalilik. Küfür et cezayı kulübün ödesin. Aslında küfredenlere hesabı keseceksin kulüp olarak. Buyrun ödeyin zararı.
Hiç atmadin mi renkdash dürüstçe cvp ver Almancilarda meşale atmak gelenektir normalde

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiç atmadım vallahi. Daha genç iken ise almanya'da pek yokdu bu durum. Tv de Türkiye liginde izliyorduk yanan tribünleri.
Ama dediğim gibi atmadığım gibi hiç görmedim bile canlı canlı.

ilk önce her türlü küfür ve şiddete hayır
maça gelirsek
takım çok iyi savunma yaptı ama abartacak fazla bişey yok fbyi önüne gelen yeniyor arada reali nasıl yenmişler anlamadım real madrid maçlarını izlemedim
çok iyi savunma yapıyoruz ama değişimde 7.5 adamla oynuyoruz bunu en az 9 a çıkarmalıyız üst düzey takımlarla bu şekilde zorlanırız

[TABLE="width: 1660"]

6s Odeabank - FENERBAHÇE / STBL 4. Hafta / 2 Kasım P.tesi 20:00

bos.gif

Fenerbahçe´ nin baskette Euroleague şampiyonu olması bu iğneleri Abdi İpekçi´de yenmesinden daha büyük ihtimal.
Olmuyor bi de her sene daha kötüye gidip sayı farkı artarak yeniliyoruz.

Tebrikler herkese

Hahahahhahahahaa.İşte böle ezeriz şikeciler sizi.Adam olun rütbenizi bilin böle.:asd22:

[/TABLE]

Galatasaray seyircisinin müthiş desteği, Schilb ve Micov'un etkili oyunlarıyla Abdi İpekçi'deki derbide Fenerbahçe'yi 80-63 mağlup etti.

Tempolu başlayan derbide Micov'un üçlüğü ile 4 buçuk 8-8 ile geçildi. İlk çeyrek sona ererken de 16-16'lık eşitlik vardı skorda..
İkinci periyotta McCollum'un üst üste basketleriyle 4 dakikayı 27-22'le geçen Cimbom'u Fenerbahçe son 4'e girerken yakaladı: 27-27. Soyunma odasına giderken ev sahibi Galatasaray'ın 39-34'lük üstünlüğü vardı.

10-0'LIK SERİ
Üçüncü 10'a 10-0'la müthiş giren Galatasaray, 3 buçuk geride kalırken 49-34 öne fırladı. Seyircinin müthiş desteğini arkasına alan Ataman'ın öğrencileri, Barış Hersek'in son saniye üçlüğüne rağmen final çeyreğine 61-52 galip gitti.
Kader periyodunda 4 sayı geçilirken Mc Collum'un üçlüğüyle fark 13'e çıktı: 69-56. Rakibinin yaklaşmasına izin vermeyen sarı kırmızılılar, Fenerbahçe'yi 80-63'lük farklı skorla devirmeyi başardı.

Her sene böyle, feneve de böyle..

Obra'ya Kobra :D

Real Madrid'?i yenip havalanırsın; Galatasaray bi koyar, hevesin kaçar.

İpekçi'den çıkış yok ulan!

Yine para değil yürek kazandı.. Hadi şikeciler tıpış tıpış geri bass..

İmparator Ergin Ataman. İpekçi'de fenev ile 7 maç 7 galibiyet.

Üst Alt