Steam İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steam İndirim Duyuru Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aldık bişiler

6X5539.jpg

sende neden 15 lira o yaw?

Oynamadım ama insurgency izlediğim kadarıyla iyi oyuna benziyor. Yorumlar da olumlu. Fps sevenler bir baksın derim.

ASUS_T00J cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
gözüme çarpmıştı , şimdi onu da ekledim.

eyvallah

Biz aldıydık onu güzel oyun; ama mücadele yanını bırakmadıkları ve yeni oyunlarıyla ilgilendikleri için ölü gibi bir şey. 64 kişilik serverları yine dolu; ama 5v5 oyun mantığındaki servarları hemen boşalıyor. 5-10 lira bir şeyse alın tabii.

Gsc Mobile App

insurgency fiyatına göre boyutuna göre gerçekten iyi oyun.

oyunu değerlendirmeden önce ilk fiyatına ve sonrada boyutuna bakarım. oyun normal fiyatı 18tl şuan 2.70 felan steam indirimiyle.

boyutu ise 4gb felan toplam ama 4gb boyuta rağmen müthiş bir savaş hissi var oyunda. heleki sesler muazzam kaçırmayın bence. alışmak zor ilk başlarda ama alıştıktan sonra gerçekten çıkmayacaksınız oyundan

insurgency fiyatına göre boyutuna göre gerçekten iyi oyun.

oyunu değerlendirmeden önce ilk fiyatına ve sonrada boyutuna bakarım. oyun normal fiyatı 18tl şuan 2.70 felan steam indirimiyle.

boyutu ise 4gb felan toplam ama 4gb boyuta rağmen müthiş bir savaş hissi var oyunda. heleki sesler muazzam kaçırmayın bence. alışmak zor ilk başlarda ama alıştıktan sonra gerçekten çıkmayacaksınız oyundan

Oyun piyasadaki çoğu competitive FPS oyunundan daha iyi; ama gereken özen gösterilmemiş gibi. Ana menüde soldaki rank ekranının bomboş olması, ranked modunun olmaması gibi. Oyunda yarışmacı bir şeyler olmayınca bir süre sonra çerezlik, arada girilecek bir oyuna dönüyor bence.

Oyun piyasadaki çoğu competitive FPS oyunundan daha iyi; ama gereken özen gösterilmemiş gibi. Ana menüde soldaki rank ekranının bomboş olması, ranked modunun olmaması gibi. Oyunda yarışmacı bir şeyler olmayınca bir süre sonra çerezlik, arada girilecek bir oyuna dönüyor bence.

rank işi çöp zaten ben beğenmem oyunlarda ekstra levele özel sana birşey vermeyecekse ki önceden çalışmıyordu zaten yeni yeni başlatmışlar tekrardan

zaten oyunu stres atmak için arada girmelik oyun hafta sonu felan tam o tarzda ki çoğunlukla öyle yapıyorum güzel bir ekip oluşturursan gerçekten baya sarıyor.

rank işi çöp zaten ben beğenmem oyunlarda ekstra levele özel sana birşey vermeyecekse ki önceden çalışmıyordu zaten yeni yeni başlatmışlar tekrardan

zaten oyunu stres atmak için arada girmelik oyun hafta sonu felan tam o tarzda ki çoğunlukla öyle yapıyorum güzel bir ekip oluşturursan gerçekten baya sarıyor.

Valla ben en fazla 5v5 modundan keyif alıyorum, onda da dakika başı kötü olan taraf oyundan çıkıyor ve res geliyor.

oyun 2.70TL yenisi çıkana kadar hala serverlar dolu olur. sadece bu videoyu izleyin çer çöp fpsleri almayın

oyunun atölye bölümü ise gerçekten çok iyi.

YouTube

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt