Stefan Johansen'in Menajerinden Galatasaray Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stefan Johansen'in Menajerinden Galatasaray Açıklaması!

Johansen-618539.jpg

Galatasaray'ın yeni sezonda kadrosuna katmak istediği iddia edilen Stefan Johansen'in transferiyle ilgili menajeri FANATİK'e açıklamalarda bulundu.

Geçen sezondan beri Felipe Melo'nun boşluğunu bir türlü dolduramayan, Ryan Donk hamlesi de tutmayan Galatasaray orta saha için takviye arayışlarına devam ediyor.

"Siz gidin Galatasaray'la konuşun!"

Sarı Kırmızılılar'ın Celtic'in Norveçli orta sahası Stefan Johansen üzerinde yoğunlaştığı iddia edilirken, oyuncunun menajerinden ise ilginç açıklamalar geldi.

FANATİK'e konuşan menajer Tore Pedersen, "Transferle ilgili konuşmak istemiyorum. Gidin Galatasaray ya da Celtic'le konuşun. Transferi onlar yapacak" dedi.

"Herhangi bir teklif ya da iletişim yok"

Israrlı sorularımıza en sonunda cevap veren Norveçli menajer, "Bana Celtic kulübünden herhangi bir talep ya da bilgi gelmedi. Galatasaray da bizimle hiçbir zaman iletişime geçmedi." açıklamasını yaptı.

2014'ün ara transfer döneminde Stromgodset'ten Celtic'e transfer olan Johansen'in 2017 Haziran ayına kadar İskoç ekibiyle sözleşmesi bulunuyor.

Stefan Johansen'in menajerinden Galatasaray acıklaması!

Eeis bence senin İskandinav ve Britanya da futbol oynayanlara yönelik pozitif ayrımcılığından öyle görünüyor.

Norveç futbolu bitik durumda. Bizim seviyemizde oyuncular değil bence bunlar.

Bizim orta sahaya dominant karakter lazım. Selçuk ile yan yana oynatmak için alıyorlar bu adamı. Casper gibi olur orta saha iyice.

herifi izledin mi hic lad

Çok değil 1 maçını izledim sadece. Onun dışında yorumları baz alarak gidiyorum. Biraz önyargım var zira Norveç ve futbolcuları iyi seviye de değiller şu an.

Linnes tarzı bir transfer olabilir bizim için.

Gördüğüm kadarı ile çabuk kopuyor.

İyi pozisyon alamıyor. Koşu konusunda başarılı. Baskı altında karar vermekte zorlanıyor. Sert bir isim kesinlikle değil. Lider ruhu yok gibi duruyor.

Oraya daha kanlı canlı Melo vari bir isim istiyorum ben.

Çok değil 1 maçını izledim sadece. Onun dışında yorumları baz alarak gidiyorum. Biraz önyargım var zira Norveç ve futbolcuları iyi seviye de değiller şu an.

Linnes tarzı bir transfer olabilir bizim için.

Gördüğüm kadarı ile çabuk kopuyor.

İyi pozisyon alamıyor. Koşu konusunda başarılı. Baskı altında karar vermekte zorlanıyor. Sert bir isim kesinlikle değil. Lider ruhu yok gibi duruyor.

Oraya daha kanlı canlı Melo vari bir isim istiyorum ben.

oyunu hizlandiracak tipte bir adam
tek pas yapmayi biliyor, uzun toplari iyi

topla da iyi oynuyor yani.

ben isterim

Üst Alt