Haber - Stefan Kuntz: "Letonya'da bir tane daha böyle maç oynarsak, ilaç kullanmam gerekebilir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Stefan Kuntz: "Letonya'da bir tane daha böyle maç oynarsak, ilaç kullanmam gerekebilir"

Stefan Kuntz: "Letonya'da bir tane daha böyle maç oynarsak, ilaç kullanmam gerekebilir."

"Burada iki tane böyle maç yaşamamız bana yeterli oldu. Böyle bir maç daha yaşamamıza gerek yok. Öncelikle 2. golümüzü verebilirlerdi de. Orada o golü bulabilsek, oyun sakinleyecekti. Tabii ki Letonya'nın nasıl bir oyun oynayacağını biliyorduk. Uzun toplarla oynadılar, üzerinde çok çalıştık. Buna rağmen pozisyon bulabiliyorlar, bu da işin zor tarafı."

"Burada iki tane böyle maç yaşamamız bana yeterli oldu. Böyle bir maç daha yaşamamıza gerek yok. Öncelikle 2. golümüzü verebilirlerdi de. Orada o golü bulabilsek, oyun sakinleyecekti. Tabii ki Letonya'nın nasıl bir oyun oynayacağını biliyorduk. Uzun toplarla oynadılar, üzerinde çok çalıştık. Buna rağmen pozisyon bulabiliyorlar, bu da işin zor tarafı."

"Sonuna kadar savaşıp, asla bırakmadık. Galibiyeti hak ettik."

"Bir takımın kendini bu kadar zorlamasını, aslında birçok ülke kıskanıyordur."

"Letonya'ya karşı zor kazandık, istediğimiz golleri atamadık. Farklı eleştiriler oluyor. Bu tarz konulara fazla girmemiz, ortam olarak geriyor. Galler maçı öncesinde, ne kadar önemli bir maçı kazandığımızı gördük. Bana hakarete varan eleştiriler oldu İrfan Can konusunda ancak milli bir oyuncunun eksiksiz desteklenmesi gerekiyor. Bu herkes için geçerli. Herkes bu oyunculara inanırsa, farklı skorlar alabiliiriz. Oyuncularımla gurur duyuyorum."

Üst Alt