Haber - Stefan Kuntz: "Sonuçların tek sorumlusu ben değilim. Futbolcular ne oynuyor?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Stefan Kuntz: "Sonuçların tek sorumlusu ben değilim. Futbolcular ne oynuyor?"

Artık belli oldu ki bu milli takımı menajerler kuruyor kimse bana başka bişey Anlatamaz. o kadar hoca geldi ve hep aynı oyuncular. Bir çoğu kendi takımında oynamadan milli maçlarda vazgeçilmesi… bunu kunt olsun başka yabancı hoca olsun hiç bir takımda oynatmazlar

Mal herif yendiği gollerin 3tanesi solbek olmayan solbek yüzünde geldi. İyi kötü bek oynamayı bilen birini koysaydın 2 gol az yerdin.
Tek suçlu sen değilsin de %95 suçlu sensin %5 için oyunculara bok atamayız

Roportaj sonunda TFF sitesinden kovuldugu aciklanmaliydi. Milli takimda daha kotu bir teknik adam gordugumu hatirlamiyorum.

kim gelirse gelsin yğrk futbol seyircisine skor çekip cesur davranmadığı sürece bir halt olmaz

bakın 3 büyük takım taraftarına oyuncuları oynasa niye oynuyor bizimkiler yoruluyor oynamasa niye oynamıyor tffde şunun lobisi var diye yangın yapıyorlar

kendi takımından olmayan her milli oyuncuyu linç ediyorlar twitterda

yeni hocanın yerli olması ve aynı zamanda türk taraftarları şeyine takmayan biri olması lazım

böyle biri de yok

ben olsam hikmet hocayı denerim
Hikmet karaman gelmeli.

Bizim Apo'nun yallah çektiği iyi olmuş. Taş gibi formda olan adamı alma, sakatı oynat. Adam neyin motivasyonuyla oynayacak? Ne kadar iyi olursa olsun forma vermiyorsun.

Üst Alt