# Stephane Ruffier - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Stephane Ruffier

Cevap: # Stephane Ruffier

Bir kac oyuncu icin forumca ses duyurmak gerekiyor. Ruffier yeni bir zirve adayı, yani daha kendini kanıtlama evriminde. Yönetimin Ruffier icin basta taraftar sonrada medyadan cekinme olasılıgı söz konusu bir durum. Selcuk Inan olayı gibi forumca yönetime bildirilmesi gereken seyler var.

Ruffier, Marchetti, Serdar Aziz, Alper Potuk, Yigit Incedemir, Taner Yalcın vb. acaba kacının farkındalar? Tek olasılık Hasan veya Davala'nın forumu takip etmesi :)

Musleranın nazına sokım dünkü cocuk naz yapıo::D Adnan öztürk bi halta yara fransa fransa görgüsü falan fıstık geziyonuz ortalıklarda biz görüyoz siz göremiyonuz anlamıyorumki

Flores için başlık açıp ortak öneri yapana kadar Ruffier çok daha mantıklı. Ama bence ilk adayımız Ruffier idi, adam sıcak bakmayınca, Lazio'nun gözden çıkardıgı Muslera'ya yoneldik. Muslera da Ruffier gibi bize gelmek istemedi ama kulubu satmak, biz almak istiyoruz. Adam da bari naz yapayım maaşı arttırayım diyodur.

Flores için başlık açıp ortak öneri yapana kadar Ruffier çok daha mantıklı. Ama bence ilk adayımız Ruffier idi, adam sıcak bakmayınca, Lazio'nun gözden çıkardıgı Muslera'ya yoneldik. Muslera da Ruffier gibi bize gelmek istemedi ama kulubu satmak, biz almak istiyoruz. Adam da bari naz yapayım maaşı arttırayım diyodur.

Haktan arkadaşımız koymuştu birkaç sayfa önce Mehmet. Ruffier bir gazetede röportajda Galatasaray'a gelmek istediğini belirtmiş zaten. Bence bir ortak öneri başlığı açılmalı Selçuk İnan gibi tam destek veririm bu konuya. Galatasaray'ın geleceğinin belirlendiği bu günlerde GSCimbom olarak farkımızı ortaya koymalıyız.

Adminleri bu şanlı göreve davet ediyorum.

Haktan arkadaşımız koymuştu birkaç sayfa önce Mehmet. Ruffier bir gazetede röportajda Galatasaray'a gelmek istediğini belirtmiş zaten. Bence bir ortak öneri başlığı açılmalı Selçuk İnan gibi tam destek veririm bu konuya. Galatasaray'ın geleceğinin belirlendiği bu günlerde GSCimbom olarak farkımızı ortaya koymalıyız.

Adminleri bu şanlı göreve davet ediyorum.

Öyleyse duran da kabahat. Gerçi ben Terim'e de guvenmiyorum. Oyuncudan pek anlamaz hele kaleciden hiç. Taffarel'i istememişti Terim. Stingaciu muydu vanspor'un kalecisi vardı, Romen yedek milli kaleci O'nu istedi, F.Süren terim'e rağmen taffarel'i istedi. 2002'de geldiğinde bjk Mondragon'a sulanınca önce Pletikosa'yı istedi ki kariyeri, zigzagtır. Sonra da Monaco'nun yedek kalecisi eski Trabzon'lu Tony Syvlla'yi. Terim pek kaleciden anlamaz. Kerem İnan'ı kardo dışı bırakıp, Mehmet Bolukbaşı'nı transfer ettirdi :) kaleci fiziği yoktu tam bir beceriksizdi M.Bolukbaşı. bank Asya'da bile kalecilik yapamadı M.Bolukbaşı.

Allah bilir adı yok diye Ruffier'i veto edip, Milli diye daha tanınıyor diye Muslera'yı istemiştir, terim'den beklerim. 2002'de geberik jancker için yırtınmıştı. Ya da Ruffier'i ilk Rijkaard istedi diye inat yapabilir terim. Rijkaard'ın tavsiye etiği kaleciyi almaktansa ölmeyi tercih eder. Lucescu'ya yapmıştı bunu.

Yönetimin surpriz kaleci dedigi Ruffier olmasın arkadaslar herkes muslera'yı beklerken yarın bir bakmısız Ruffier bizde sizcede cok guzel bir surpriz olmazmı bu :)

Ruffier , refleksleri çok iyi , topu oyuna sokması fena değil ! izlediğim maçlarda topları tutmak yerine avuç içi ile uzaklaşdıran bir kaleci izlenimi verdi.

Muslera mi ? Ruffier mi ? diye seçme sansım olsa yinede Ruffier'i yi seçerdim

4.jpg

inşallah Muslera gelir...NanDo #86 :happynew::happynew::happynew:

Üst Alt