# Stephane Ruffier - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Stephane Ruffier

Cevap: # Stephane Ruffier

Ruffier yasi cok genc. gelecek vaad ettigi icin alinmali. 5 sene sonra bakmisiz Turk olup Serhan Ruffier olmus. 29 yasinda super bir Turk kaleciye sahip olmus oluruz. malum TR'den kaleci cikmiyor. 70 milyonluk ulkede adam gibi 2 tane kaleci var..

ruffier iyi kaleci ama bize dunyaca unlu bir kaleci gelecek denildigi icin cogumuz bu transferi begenmez.

Ruffier yasi cok genc. gelecek vaad ettigi icin alinmali. 5 sene sonra bakmisiz Turk olup Serhan Ruffier olmus. 29 yasinda super bir Turk kaleciye sahip olmus oluruz. malum TR'den kaleci cikmiyor. 70 milyonluk ulkede adam gibi 2 tane kaleci var..

Yine de milli takımda oynayamaz. Milli olmuş 1 seferliğine.

elli kere yazdim foruma ruffier haberi hic cikmadi diye basinda bu sene basinda ben cok begeniyorum biraz sakat bisey sinirli :D monaco bugun ikinci lige duserse park chu young ile ruffier hemen alinmali

Ben hiç izlemedim Ruffier'i cepheden çok etkili bi kaleci gibi gördüm ama yan toplardakı durumu ne acaba videolarda hiç göremedik.Yan toplarda etkisisiz bi kaleci ise bence daha iyisi bulunabilir..

Ben hiç izlemedim Ruffier'i cepheden çok etkili bi kaleci gibi gördüm ama yan toplardakı durumu ne acaba videolarda hiç göremedik.Yan toplarda etkisisiz bi kaleci ise bence daha iyisi bulunabilir..

Şu yan top sıkıntımızı çözecek bir kaleci gelse yeter yahu.. İsmi cismi hiç önemli değil yeterki sazan gibi atlamasın şu yan toplarda boşa... Ve çokda sağlam bir defans lazım tabiki bunun için donup kalıyorlar orta açılınca

Nancy, Caen, Valenciennes hepsi önde şuanda. Monaco eğer galibiyet alamazsa düşecek büyük ihtimalle. ve de ciddi pozisyonları lyon buluyor izlediğim bölümde

Üst Alt