Steven Nzonzi, Fatih Terim'den Özür Dileyip Takıma Dönmek İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steven Nzonzi, Fatih Terim'den Özür Dileyip Takıma Dönmek İstiyor!

steven-nzonzi-galatasaray-1576252366-28351.jpg

Disiplinsiz davranışı nedeniyle kadro dışı bırakılan Fransız oyuncuda sürpriz bir gelişme yaşandı. 30 yaşındaki ön liberonun bugün idmana gelip Fatih Terim'den özür dilemesi ve Sarı Kırmızılı takımda kalmak istediğini iletmesi bekleniyor.

PSG deplasmanında 5-0 kaybedilen mücadelede oyundan çıkarken tepki gösteren Nzonzi, bu karşılaşmanın ardından ligde oynaancak Ankaragücü karşılaşamsının hazırlıkarı sırasında da yedek takıma alınınca sahayı terketmiş ve kadro dışı bırakılmıştı. Bu kararın ardından Fransız oyuncu sosyal medyada Galatasaray ile ilgili tüm paylaşımlarını kaldırıp ayrıca kulübün hesabını da takipten çıkmıştı.

SON KARAR TERİM'İN

Sezon başında Roma'dan kiralanan 30 yaşındaki ön libero sonrasında da takım arayışlarına başlamış, ülkesinin Lyon ekibi ile anlaştığı iddia edilmişti. Nzonzi'nin Galatasaray'da kalma düşüncesinde olduğu ve bugünkü idmana gelerek teknik direktör Fatih Terim'den özür dileyeceği iddia edildi. Fransız oyuncu için son kararı Terim verecek.

Güneş

Yani N'Zonzi öyle kolay kolay harcanacak bir adam değil ama olayın arka yüzünü bilmiyoruz, neler yaşandı bilmiyoruz affedilebilecek basit olaysa zaten Fatih Terim affeder ama gerekirse de geçen sezon Serdar&Eren olaylarındaki gibi takımdan tüm ilişkisini keser

Geldiğinde Roma nasıl gönderdi bu adamı dedik ama sonradan anladık ki problemli bir adam. 30 yaşına gelmiş ama olgunlaşamamış. Ona pek ihtiyacımız da yok. Bizden aldığı paraları başka yerden alamayacığını anlayınca özür dilemek istiyor. Özrü kabul edilmesin bence. Böylece diğer futbolcular da ibret almış olur.

Takımın bir oyun planının olmayışından; ne defans, ne ofans, hemen hiçbir organizasyonu yapamayışından şikayet etmeyenimiz (Körü körüne Terim biatçıları dışında) var mı?..

Nzonzi' yi halen de en kaliteli futbolcu olarak görüyorum kadroda. ''Böyle futbol oynanmaz!'' mealinde bir çıkış yapmış olmasını pek de haksız bulmuyorum açıkçası, bence de oynanmaz nitekim...

Daha profesyonelce bir yaklaşımda bulunmasını umardım elbette ama kimi futbolcu böyledir; işlemeyen ve işlemeyeceğini öngördüğü bir düzende motivasyonunu kaybeder...

Yalan haberdir, burada kalmak isteyeceğini zannetmiyorum. Talibi çıkmazsa parasını almak için direnebilir ki umarım öyle olmaz, o ayrı konu...

Üst Alt