Steven Nzonzi'nin Geçici Transferi Konusunda Görüşmelere Başlandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steven Nzonzi'nin Geçici Transferi Konusunda Görüşmelere Başlandı

Geç de olsa muazzam transfer. Sakatlıksız, kazasız belasız muazzam katkı verir inşallah. Bir üst kalite, bir yedek santraforla hiç yoktan kadro olarak eli yüzü düzgün bir takım oluruz. İnşallah onlar da kısa sürede biter de en azından lig fikstüründen 1-2 eksik yazıp tam kadro ŞL'ye başlarız artık.

1+1 yıllık kiralama şeklinde aldıysak, opsiyonu konuşmaya gerek yok bence. Zaten sözleşme sonunda adam 32 yaşına gelmiş olacak. Eğer kimya tuttuysa, zaten o yaştan sonra her türlü alınır bonservisi. Harika bir transfer oldu harika!

Hiç konuşuldu mu bu adamın geleceği daha önce ben hiç hatırlamıyorum hiç çaktırmadan alıp getirdiler helal olsun

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fernando Muslera
Mariano
Luyindama
Marcao

Nagatomo
NZonzi
Seri
Belhanda

Babel
Feghouli
Falcao

Yeşil kısımlar, ideal. Kırmızı olanlar, takımda alarm veren oyuncular bence. Turuncu da, daha iyisi olabilirdi manasında. Bence kadro durumumuz şu an bu. Emre Mor sol kanatta oynayabilirse, süper olur.

Dürüst olayım ismi dışında pek tanımıyorum. Ama orta alanın ortasında oynayacak bir oyuncuya forvetten çok daha fazla ihtiyacımız vardı.

Kısacası alınmasına sevindim. Umarım yavaş değildir ve orta sahaya dinamizm ve sertlik katar.

Net konuşayım, sizlerin dediği gibi bir oyuncu ise ve başarılı olursa bu takım bir iki level atlar çünkü geçen sene de şu anda da bu takımın en kötü bölgesi orta göbekti. Bu nedenle deplasmanlarda neredeyse her maç berbattı takım. Takımın çehresi değişebilir ve takım ŞL’de son 16’yı ciddi hedef görebilir.

Üst Alt