Steven Nzonzi'nin Maliyeti KAP'a Bildirildi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler bu transferde bir saçmalık var, FFP için kulübe değil menajerlere falan para vermiş olabiliriz. Mendes’in Monaco üzerinde de hakkı var, muhtemelen Falcao da gelecek ve fahiş bir menajerlik ücreti ödenecek. Bu kadar para ödenmiş bi adamı bedavaya göndermenin hiçbir mantığı yok.

1 sene kiralarız tutarsa 1 sene daha opsiyonlu kiralarız. sonra 32 olacak zaten hiç bir enayi 32 yaşındaki adama 13m euro vermez.

Ben bu anlaşmayı anlamadım. Galatasaray için Harika ama mantıklı gelmiyor.

1. Geçen yıl tonla bonservis verdikleri 30 yaşındaki adamı bize bu kadar cüzi kiralama bedeline niye verdiler? 500 bin Euro 2 yıl için bedava.

2. Hadi verdiler diyelim. Bu opsiyon işi ne alaka çözemedim? Zaten iki yıllık vermişsin, ilk yıl sonunda GS niye 16 milyon Euro versin? Oyuncuyu çok isterse ikinci yıl sonunda 13 verip alır.

GS adamı almayı kafasına koysa bile bir yıl bekler. Bonservis vereceği parayı -hani yapmaz ya- faize koyar/borç öder, oyuncunun bir yıl daha performansını gözlemler ve ikinci yıl sakatlık yaşayıp yaşamayacağına emin olur.

Cidden bana ilginç geldi.
16 ya aldigin zaman 31 yasindaki adami aliyosun 13e aldigin zaman 32 yasindaki adami aliyosun cokta mantiksiz degil...

Üst Alt