STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim!

Cevap: STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 11 Mart | 14.00 | Sports TV

Takıma inanmasına inanıyorumda ne yalan söyleyeyim hocadan acayip korkuyorum.

Cevap: STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 11 Mart | 14.00 | Sports TV

Takıma inanmasına inanıyorumda ne yalan söyleyeyim hocadan acayip korkuyorum.

ivme yakalayan oyuncuyu cıkarmasın başka bişey istemem. türk oyuncularda takımın icine girmeye başladılar. 2 mactır net görünüyor. en sonunda takım oyunu oynamaya başladık.

Şaziye 2 maçta 5/10 üçlük ile oynadı bakalım fenere karşı kaç tane air-ball atacak :ays:

Işıl, Bahar ve Şaziye'den ortalama bir katkı alalım yeter. Dört yabancı gerisini halleder.

Arkadaslar, bu mac'i internetten izleyecek site mi var mi?

edit: mac yarinmis, ben bugun sandim :)

bu sefer yenicez....avrupada daha rahat yenicez

Galatasaray Bayan Basketbolunun önümüzdeki bes yilini sekillendirecegi maçtir,olumlu-olumsuz.

çok kritik maç.yenersek kupayla birlikte fb le yapacağımız birçok maç öncesi kafa olarakta rahatlarız.ama aksi halde işler sıkıntılı..anlaşıldığı üzere bu seneyi derinden etkıleyecek bir maç.

ceyhun yıldızoglu ile değil avrupada türkiyede bile kupa cok zor yarın keşke takımın başında oktay mahmudi olsa yabancılarımız iyi gününde olursa yeneriz f5 i turk oyunculardanda cok az bir katkı gelirse maçta favori oluruz.

çok ümitli değilim her seferinde bizim takım boşa çıkarıyor ümitleri beklentim yüksek olunca üzülüyorum o yüzden bi beklentim yok bu maçtan yaslanıcam arkama rahat rahat izlicem

inancım tam ezeriz bugun. taurasi şov yapacaktır.

Büyük ihtimal kaybederiz. Ceyhun denen herif oldugu sürece bu takim dünyanin en iyi kadrosuna sahip olsa bile dandik bir teneke kupasini bile kazanamaz.

olay aslında basit bir şekilde pota altında bitiyor.bakın buraya yazıyorum ve mac sonuda haklı cıkacagım.eger bizim dünyanın en iyi ikilisi diye lanse ettiğimiz tina-fowles ikilisi nevriye ile matoviçi durdurursa macı alırız..! durdurmak derken tam birebir pota altı mücadelelerinden bahsetmiyorum,zaten o şekilde bizimkiler cok üstün.lakin nevriye ile matovicin dışa cıkarak attıgı şutlara bizimkiler savunma yaparsa(tabii ceyhun denen herif bunu yaptırırsa) macı rahat alırız.zaten son yenildigimiz macada dikkat ettiyseniz sırf serbest atış çizgisinin oralardan sayı buldu o ikili..

Hep içeriyi kullanmak lazım. Tamane de yabancı kontenjanından dolayı olmayacak gibi. Cappie'yi tercih edecekler. 3 tane uzunları kalıyo; Nevriye,Matovic ve Nevlin. Tina-Fowles-Bahar-Melisa ile yardırmak lazım ordan. Tina ve Fowles 30-35 dk oyunda kalmalı. Taurasi'ye çok yük bindirmeden oynamak lazım. Onun raydan çıktığı anlarda Prince ile etkili olabilir. Sezon başındaki cumhurbaşkanlığı kupasının da yıldızıydı zaten Prince. Işıl az potaya baksın yeter. Birsel çok ribaund alabilen bir oyuncu özellikle hücum ribaundları vermemesi lazım Birsel'e. Şaziye idare etsin yeter, ondan çok bir şey beklemiyorum. Allah yardımcınız olsun.

Üst Alt