STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim! - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim!

Cevap: STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim!

Bu arada takımdaki en kaliteli yerli Bahar ile birlikte Şaziye. Işıl neden toparlayamıyor anlamak mümkün değil. Bugün yerliler içerisinde en çok Şaziye'yi beğendim.

Cevap: STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim!

Bu arada takımdaki en kaliteli yerli Bahar ile birlikte Şaziye. Işıl neden toparlayamıyor anlamak mümkün değil. Bugün yerliler içerisinde en çok Şaziye'yi beğendim.

son 4 dakika kala 4 sayi öne gecmisti fener saziyenin 3 lügü maci cevrdi orda... ama oyun olarak :/

Ne oldu bu kıza böyle peki

tek sakatlanan kendisi mi

bunca zaman toparlaması lazımdı

??

Işıl -- 23 dk 0 sayı

Bahar--21.57 dk 0 sayı

Melisa ---1.56 dk 0 sayı

Şaziye ---33.08 dk 6 sayı

ibretlik !!!

şaziye yi bugun cok beğendim....

bu maçın bugün olduğundan haberim yoktu pc yi açtım gördüm sevindim ama bu hocayla gene olmaz hoca nın derhal gitmesi lazım sen git yasemin,esra,tuğba gibi oyuncuları gönder yerine ne olduğu belirsiz yerlileri al fb de nevriye ve birsel olmasa bitikler ikisinden birini kapmak lazımdı sezon başı alba olsaydı açık ara favori olurduk el maçından

Basketbol, Futbol farketmiyor, söz konusu Türkiye Kupası olunca Fenerbahçe teferruattır.

Tebrik ediyoruz dişi Aslanları. Sezon içinde 2 kupa aldılar. Bir ara sayı farkı 17 ye çıkmasına rağmen galip gelmeyi başardılar. Yerli oyuncu kalitemizin artması lazım. Işıl geçen sezonlara oranla tutuk. Sadece oyun kurmada biraz katkısı var. Oysa geçen yıllarda skorada ciddi anlamda katkıları oluyordu.

Zannediyorum Mersin BB deydi. Üçlük atan yerli oyuncu var onu alsak nasıl olur acaba, sizin de dikkatinizi çekti mi?

Işıl -- 23 dk 0 sayı

Bahar--21.57 dk 0 sayı

Melisa ---1.56 dk 0 sayı

Şaziye ---33.08 dk 6 sayı

ibretlik !!!

Yerlilerin 15 sayı katkı sağladığı bi maçta fenere yenilme şansımız yok zaten

Kupayı aldığımız bi maçtan sonra ağır eleştiriler hoş olmaz

Ama özellikle Işıl , Bahar ve koç için çekeceğimiz çok çile var ,tırıı vırı maçlardan bahsetmiyorum

Ve sporun cilvesidirki yerlileri ve koçu ölümüne eleştirdiğimiz sezonda,Fenerin elinden 2 kupa aldık,kalan 2 kupadada şansımız devam ediyor

Biraz daha gayret biraz daha,biz tükürdüklerimizi yalarız sorun değil

Sagda solda transfer edilecek yerli var mi su anda? Gercekten cok berbat bizimkiler. Ayrica Alba´nin sakatlanmasi cok kötü oldu bizim icin ya. Cok önemliydi bizim icin. Avrupa icin de kötü oldu.

kesinlikle ceyda kozluca yı öneriyorum arkadaşlar.bu yıl bizim ceyhanspordaydı.gercekten sayı potansiyeli var kızda.ceyhun efendi begenmeyip göndermiş gerci ama,1 sezondur her macını izledim bu kızın.ne sariye ne ışıl ne şaziye tırnagı bile etmezler.ayrıca mersine tugbayı neden verdik onuda anlamadım.onuda bikaç kez izledim bu yıl ve gercekten en iyi yerlilerden biri.ama ceydayı kesinlikle almalıyız diyorum..

ayrıca cok merak ettiğim bir diger olay şu,avrupa da tinanın yerine fowlesi oynatma şansımız varmı..?dün kuşların sitesinde böyle bişey olabileceginden sözedilmiş.varmı böyle bir şansımız..?

Ligde zaten tek rakip var

Onla oynadığımız son 8 10 maçta

Işılın

2 sayı 3 asist ortalamayla oynuyor oynamıyor

Çift haneye ulaştığını tek maç görmedim

Baharın 1kere cumhurbaşkanlığı kupasında oldu son maç sanırım.

Konduramıyorum yediremiyorum ,bedavadan para kazanmak bu olsa gerek

Ligde zaten tek rakip var

Onla oynadığımız son 8 10 maçta

Işılın

2 sayı 3 asist ortalamayla oynuyor oynamıyor

Çift haneye ulaştığını tek maç görmedim

Baharın 1kere cumhurbaşkanlığı kupasında oldu son maç sanırım.

Konduramıyorum yediremiyorum ,bedavadan para kazanmak bu olsa gerek

yarı finalde botaş macında 11 sayı 6 asist yapmıştı.:) birtek o macta gördüm.

Üst Alt