Stoper İkilimiz Kimler Olmalı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stoper İkilimiz Kimler Olmalı?

Stoper 2'limiz kimler olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    28
CrI1GJIWAAAO0C6.jpg:large

Denayer cidden gereksiz eğer stoper oynatacaksa.

Yaptığı hatalar ile şampiyonluk yolunda bizi geriye götürecekti.

JOR'da hızlı diye seviyor her Hollanda'lı gibi.

keske yönetimde böyle anket yaptirip sonucuna baksaydi ozaman denayeri zorla olsada getirirdiler.

artik mecburiyetten serdar hakan.
anket de yok.

semihe haksızlık yapma bence..
Beğenmiyoruz istemiyoruz falan ama formda bir Semih Serdar dan kötü değildir. Yetersiz bulduğumuz Semih'in kaç tane CL maçı tecrübesi falan var.

Ha ikisinin de bu takımda yeri yok, o ayrı bir konu.

Serdar elimizdeki hiç bir stoperden öyle ahım şahım daha iyi bir adam değil. Gittik bun 5-6 Milyon bayıldık( 4,5 Milyon üstüne verdiğimiz 3 oyuncuyu da hesaba katarsak).

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Beğenmiyoruz istemiyoruz falan ama formda bir Semih Serdar dan kötü değildir. Yetersiz bulduğumuz Semih'in kaç tane CL maçı tecrübesi falan var.

Ha ikisinin de bu takımda yeri yok, o ayrı bir konu.

Serdar elimizdeki hiç bir stoperden öyle ahım şahım daha iyi bir adam değil. Gittik bun 5-6 Milyon bayıldık( 4,5 Milyon üstüne verdiğimiz 3 oyuncuyu da hesaba katarsak).

maliyet boyutu öyle haklısında semih ne biliyim izliyorum maçı semih topu kontrol edıyo kalça koyuyo adam gelıyo bı omuz atıyo semıh yerde topa koşuyo adam omuz atıyo semih yerde konsantrasyon tamamen bitmiş ölu toprak var ustunde ve hala atamadı bu yaşta ne bılıyım serdar en azından yenı geldı bı hırs azım felan olabılır semıhe gore daha saglam oynuyo gıbı saglam duruyo gıbı boyle hanı ızlerken topcu dıyosun gene semıhe nazaran

maliyet boyutu öyle haklısında semih ne biliyim izliyorum maçı semih topu kontrol edıyo kalça koyuyo adam gelıyo bı omuz atıyo semıh yerde topa koşuyo adam omuz atıyo semih yerde konsantrasyon tamamen bitmiş ölu toprak var ustunde ve hala atamadı bu yaşta ne bılıyım serdar en azından yenı geldı bı hırs azım felan olabılır semıhe gore daha saglam oynuyo gıbı saglam duruyo gıbı boyle hanı ızlerken topcu dıyosun gene semıhe nazaran
Bence bi halt olmaz Serdar dan. Çok saçma bir transfer her yönüyle bana göre.

Üst Alt