Stoper mi arıyoruz ? Buyrun içeriye... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stoper mi arıyoruz ? Buyrun içeriye...

Cevap: Stoper mi arıyoruz ? Buyrun içeriye...

Böyle bir yorumun geleceğini tahmin etmiştim.

Hocam yapma lütfen Allah aşkına. :D

Bu yorum profesyonelliğe yakışmaz. Bizim de aşırı nefret beslediğimiz Leeds United'ın eski oyuncusu Harry Kewell'ı şu anda bağrımıza basıyoruz.
Mathıjsen isterdim ama Hamburg da oynuyodu ve Hamburga karşı nefret saklıyorum uzun zamandır :D

Stoper mi alsana Souleymane Diawara :007:

https://www.youtube.com/watch?v=07cg6L6lXw4

DIAWARA_Soule_200602_GH_R.jpg

diawara_bordeaux.jpg

Papi falan çok para istiyorlar..

Mellberg,Legrotaglia, gibi oyunculara yönelmemiz lazım..Coloccini olabilir..

1 defansa maksimum 4m falan vermemiz lazım..Yerlide alacaz:D

2 tane defans oyuncusu alacaz gibime geliyor...

Ya yerliye çok para verecez yada yabancıya ikisinden biri ucuza gelmesi lazım..

MELLBERG VE EREN GÜNGÖR alınıp, oynatılmalı. Mellberg'i 3-4 M arası alabiliriz. Eren'e de 3 M + M.Güven + Yaser yada Aydın kiralık vb. verilebilir.

Eren Güngör'ü bu yaşta alıp oynatırsak Rijkaard ve Mellberg'in tecrübesiyle Türk Futboluna yeni Bülent Korkmaz'ı armağan ederiz. Çok sağlam bir oyuncu Eren..

Mellberg : 3.5 M

Eren : 3M + 2 oyuncu

Biglia veya Emana : 6 M

Babel : 12 M

Toplam : 24.5

Servet'ten 8, Lincoln'den 3 M geldiğini düşünürsek 13.5 M harcamış oluruz.. Bu da Biglia - Babel gibi gelecek vaad eden genç yıldızarın alındığını düşünürsek çok az bir para..

----------------Leo-------

Uğur-------Mellberg------Eren----Hakan Balta

-----------Biglia(Emana)-----M.Topal-------

---------------------Arda------------------

Babel(Gudjonsen)----------------------Kewell

--------------------Baros-------------------

Takımının ikinci lige düştüğünü düşünerek

Fabricio Coloccini iyi transfer olur ama yanına uzun stoper lazım bence alınacak yabancı stoper uzun boylu olucak

Servet tüm ezberleri bozdu

bende şunu öneriyorum hakan balta yı bana göre daha iyi oynadığı mevki olan stopere çekeriz bi adam alırız solada real madrid in satış listesine koyduğu drenthe yi alabilme ihtimalimiz var öyle diyorum yani uzun süreden sonra hücumcu bi bekimiz olur

MELLBERG VE EREN GÜNGÖR alınıp, oynatılmalı. Mellberg'i 3-4 M arası alabiliriz. Eren'e de 3 M + M.Güven + Yaser yada Aydın kiralık vb. verilebilir.

Eren Güngör'ü bu yaşta alıp oynatırsak Rijkaard ve Mellberg'in tecrübesiyle Türk Futboluna yeni Bülent Korkmaz'ı armağan ederiz. Çok sağlam bir oyuncu Eren..

Mellberg : 3.5 M

Servet'ten 8, Lincoln'den 3 M geldiğini düşünürsek 13.5 M harcamış oluruz.. Bu da Biglia - Babel gibi gelecek vaad eden genç yıldızarın alındığını düşünürsek çok az bir para..

Çok iyi kadro oldu bu.Bravo renktaş

Stoperi bilmem ama ben mısır brezilya maçını izlerken aradıgımız sağ beki buldum Ahmed El Mohamadi....goruslerini belirten olursa sevinirim...

Eren Güngör'ü bu yaşta alıp oynatırsak Rijkaard ve Mellberg'in tecrübesiyle Türk Futboluna yeni Bülent Korkmaz'ı armağan ederiz. Çok sağlam bir oyuncu Eren..Mellberg : 3.5 M

Eren'i 7'den asagı alamayız..Şu dönemde eren transferi gerçekten zor..Kayserği hep çakal kökünden geliyor:D,Ayrıca onları şımartmak istemiyorum..Kaldıki Onlar Eren'i satmaz,,Bu yıl için

Mellberg,Colocconi,Geremi falan alınanabilir..

Mellberf dedigin fiyata gelir ama eren zor be renkdas..

Birde kiralık demişşin bizim oyuncuları..Süleyman hurma yermi bunları hayır..Azize bile almak için bir tarafını yırttı.Kapak yapmak içinde ugrasdı..

Bu arada kurdugun kadro güzel keske olsa:D

Ben paraya göre oyuncu önerdim bu arada..Yerli stoper bulmamızda zorya..Ediz,Eren var..

Babel bildiğim kadarıyla sol ayaklı, eğer sağ ayaklı biri oynamıyacaksa sağ açıkta Kewell devam etsin daha iyi.

Üst Alt