Store Bileklik - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Store Bileklik

Cevap: Store Bileklik

Bende Ankaralıyım Ankamall'a 12. ayda gittim hic hoşuma giden ürün yoktu Storeler elden geçirilmesi gerek

ben eylül başı gittim gayette beğendim. fiyatlar biraz pahalıydı bazı ürünler için. onun dışında güzeldi. giren giremiyodu çıkan çıkamıyodu. ben 100 tl harcadım

biz içeri girerken bi abi ile sevgilisi iki parçalı forma alıyodu parçalı 100 tl olduğuna göre 2 formadan 200 tl aldılar. daha sonra formalara ilerlediğimde bi çocuk siyah forma deniyodu ve 5 dakika sonra siyah forma aldı. 3 kişide tshirt aldı. yani 10 dakika civarı store'daydım ve 600 TL falan harcanmıştır tahminimce

ben siyah forma bi tshirt ve bileklik aldım toplamda 101 tl tuttu ama ordaki arkadaş sağolsun 100 tl aldı :) yani satışlar bence güzel

Ya bırakın oyyy Armamız yeter, Galatasaray ambleminin olduğu şeye nasıl kötü dersin x@ demeyi falan, taraftar potansiyelimiz belli adam gibi şeyler çıkarsınlar abi zor mu

b2231-1.jpg

Şu hoşuma gidiyor benim aslında.

Store'lar ciddi ciddi fiyat indirimine gitmeli, her taraf sarı kırmızı olmalı ki, almayanlar da utanıp alsın.

Bu konu harbiden düşünülmeli

Şöyle düşümek lazım aslında bu bileklikler için. BU bileklikler herkesin alacağı bileklikler değil. Bazı ürünler private ürün olabiliyor. Bu da onlardan birisi.

Fakat dediğim gibi şimdi çıkan polo t-shirt 84 tl. Çok pahalı gerçekten.

O t-shirt 40 tl olsa herkes alır. Her taraf kırmızı olur. Sonuçta biliyoruz tekstil sektöründe imalatın ne kadar ucuz olduğunu. Gerçekten çok pahalı satıyoruz ve alamayan bir dünya insan var

O polo T-Shirt'ün siyahını ben ilk çıktığında almıştım 84 TL'ye.

Ama ben T-Shirt'ü denerken yaklaşık 4-5 kişi fiyatını sorup gitti. GSStore pek doğru işler yapmıyor.

Pahalı oğlu pahalı

Burası Türkiye

Daha hesaplı olmalı

Sürümden falan kazanmalılar çok satıp

GSstore ciddi kampanyalar falan yapmalı. Ruhlar alemi gibi bir durum var orada. Gelen bakıyo gidiyo. Yahu kardeşim yapın şunların fiyatlarını adam gibi herkes alsın

Formayı tamam pahalı tutabilirsin ama polo t-shirt neden 84 tl.

Bir de şu var ki bizim GSStore da 25-30 tl ye de t-shirtler var. Bizim taraftar almıyor kardeşim almıyor

Üst Alt