STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

Cevap: STSF 11/12 H:2 | Galatasaray - Fenerbahçe | 22 Nisan | 19.00

cuneyt çakır yönetmediği taktirde her turlu alırız maçı bize 2.li mucadeleleri oynatacak hakemlazım fırat aydunus,halis özkahya gibi

tetikci cuneyt verilmezse zerre kuskum yok benim de.. cuniko fenerli oldugu tescilli bi hakemdir.. bunun uzerine kampanya yapmaliyiz..

cüneyti versinler maça bu defa yemez fb lehine düdk çalmaya:D

Şu maçı alalım da skor ne olursa olsun.İsterse 95-94 bitsin.8 puan farkı açarsak çok büyü ihtimalle şampiyonuz.Fenerin kazanma ihtimalini düşünemiyorum bile.Hadi yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.Şampiyonluk maçımız.

tetikci cuneyt verilmezse zerre kuskum yok benim de.. cuniko fenerli oldugu tescilli bi hakemdir.. bunun uzerine kampanya yapmaliyiz..

kesinlikle cüneyt cakir verilmeli,ic saha hakemi kartini cabuk cikaran ev sahibi hakemi,suan tek istedigim hakem,hakemi göreyim skoru kestiririm o zaman,cüneyt verilirse 4+ skorla kazaniriz....

ilk 20 dakikada 2-0 olur skor,kimse meraklanmasin sahayi dar edecegiz,taca bile atamiyacaklar topu,sampiyonluk macimiz!

kesinlikle cüneyt cakir verilmeli,ic saha hakemi kartini cabuk cikaran ev sahibi hakemi,suan tek istedigim hakem,hakemi göreyim skoru kestiririm o zaman,cüneyt verilirse 4+ skorla kazaniriz....

ilk 20 dakikada 2-0 olur skor,kimse meraklanmasin sahayi dar edecegiz,taca bile atamiyacaklar topu,sampiyonluk macimiz!

Renkdaş, Cüneyt kadar eyyamcı ve sinsi bir hakem yoktur bu ülkede. Azılı bir Galatasaray düşmanıdır. Fırat Aydınus atanır inşallah.

Maça gelince, 3-0 olsun bizim olsun.

Trabzon'a oynadıkları gibi oynarlarsa 4 tane atarız.

Emre belözoglu ceza alacak deniyor,alirsa büyük kayip onlar adina,orta sahayi toplayacak ikinci oyunculari yok,skorun artmasinda emrenin olmamasi etken olur,bu macta süpriz yasanmaz ben sadece farki düsünüyorum tüm derbilerde gücümüzü cümle aleme gösterdik,sampiyonluk macimizda arena cehennem kadar sicak olacak,hakemin suyun buyun önemi yok,sahaya cikip sezonun tüm acisini cikarticagimiz son bir 90 dakika bizim adimiza,8 puan fark yapip isi bitiricegiz...

Bu yüzden kimse endise dahi duymasin,P-A-R-C-A-L-I-Y-A-C-A-G-I-Z!

galibiyetten cok baroninin saha icinde olmesi beni mutlu edecektir

bird3z.jpg

Sampiyonluk macimiz...

en fazla 4 atariz en fazla 1 gol yeriz

3-0 yada 4-1 aliriz

bu mactada Enginin golu var :)

Besiktas macinda Melonun golu var olabiler demistim nitekim oldu bu mactada Engin reyisin var ;)

yendiğimiz an puan farkı 8 olup; kalan 4 maçımızda 2 beraberlik ve 1 malubiyet kredimiz oluşur ki bu %99.99 oranında şampiyonluk demektir.

ligtvsinden tffsine, şike kardeşliğinden medyasına kadar herkes bizim puan kaybetmemizi isteyecek 22 nisan akşamı. çok dikkatli olmak lazım. son 90 dakika lan. son 90 dakika. yenersek şampiyonuz. bitti.

yendiğimiz an puan farkı 8 olup; kalan 4 maçımızda 2 beraberlik ve 1 malubiyet kredimiz oluşur ki bu %99.99 oranında şampiyonluk demektir.

ligtvsinden tffsine, şike kardeşliğinden medyasına kadar herkes bizim puan kaybetmemizi isteyecek 22 nisan akşamı. çok dikkatli olmak lazım. son 90 dakika lan. son 90 dakika. yenersek şampiyonuz. bitti.

ki kalan maclarda 2 icerde ts bjk 1 ts deplasmani 1 fb deplasmani bence hepsini alacak gucteyiz ;)

arkadaslar bu ezikler sampıyon gelırlerse öldürelim falan diyolar allah korusun bişi olursa memedalinin bi tarafına girer bu play of gitmeyelım maca 3-0 mağlum olalım 100 sene toşchak geçeriz :D

Üst Alt