STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Galatasaray - Trabzonspor | 2 Mayıs | 20.00

Yine cabuk gaza gelip rehavete giriyoruz. Herkesin anlamasi gerek birsey var; YENI SAMIYEN ILE DAHA HALA OZDESEMEDIK.

Deplasmanlardaki oyunumuz cok daha kaliteli ve cok daha guven veriyor.

hayır, icerdeki maclarda rakip 10 kisi defans yapıyo. kendi evinde ise saldırıyo açık alan bırakıyo. bizim defansta iyi oldugu icin deplasmanda rahat kazanabiliyoruz. isin püf noktası bu

yine gaza gelen taraftarlar maçı 4-0 5-0 alırız demeye başlamış:D valla hiç ders çıkarmıyoruz oynanan maçlardan biras ayağınız yere bassın 1-0 olsun bizim olsun

hayır, icerdeki maclarda rakip 10 kisi defans yapıyo. kendi evinde ise saldırıyo açık alan bırakıyo. bizim defansta iyi oldugu icin deplasmanda rahat kazanabiliyoruz. isin püf noktası bu

Pozisyon buluyomusun? Buluyosun, hemde fazlasiyla. Eger o stadla yeterince ozdeslesseydik, Fener'i geldigi iki macta 10 golle falan gonderirdik.

6677_splash_ts.jpg

arkadaşlar herkes trabzonun yenilmesinin ardında farklı şeyler arıyor başta ezikler olmak üzere telegolü seyrediyorum onlarda imada bulunuyorlar lütfen şu telegolü mesaj yağmuruna tutalım acaba maçı verdi diye ima edilen trabzon fener maçında nasıl oynadı trabzon maçında oyunuyla göklere çıkarılan f5 i oyunumuzla ezmedikmi lütfen bu tarz yorumlarla telegole msj atalım ibneler öküz altında buzağı aramaya çalışıyorlar

Birde böyle takimini kücümseyen üyelerimiz var maalesef.

Fener maglubiyetinden sonraki yorumum;

Dediklerimin hepsi bir hafta sonra kelimesi kelimesine cikti. Galatasaray iyi futboluna devam etti ve net bir galibiyet elde etti. Trabzon'un iyi oyuncusu yok. Puan Farki 2'ye inmesine ragmen bizim bir kez daha puan kaybecegimizi düsünmüyorum kesinlikle. Hirs-Mücadele-Azim bu üclü olduktan sonra herseyin karsiligini aliriz. Son vuruslari iyi kötü biraz düzeltince 4 gol attik rakip kaleye. Arena'da da tarife degismeyecektir, yeter ki gol kacirma rekoru kirmayalim yine. Galatasaray kötü oynamiyor , kötü sonuc aldi diye ortaligi bulandirmayin. iyi sonuc aldiktan sonra da; havaya girmeyin diyenler var. Bu takim her rakibine karsi 10 pozisyon bulmustur en az, bulmaya da devam ediyor. Bu mactada net bir galibiyet bekliyorum. Necati yine 2 gol atacaktir. Takimizla gurur duyalim, övünelim biraz. 4-0/5-0 gibi tahminler hayalcilik degildir, aksine gercekliktir. Mesela ben tahmin yarismasinda ciddi ciddi 5-1 olarak vermistim tahminimi ama 4-2 kazandik, yine bir paket yapariz bunlara. Takimimiz iyi , bunu kabul edin artik. Bu sezondan sonra böyle düsünen taraftarlar olmayacaktir diye düsünüyorum.

Saygilar.

Kadrom:

Muslera

Eboue-Ujfa-Semih-Hakan

Aydin-Melo-Selcuk-Engin

Necati-Elmander

Skor Tahmini: Galatasaray 5-0 Trabzonspor

Murat takımı küçümseyen mi var?

Böyle yazılar yazıldığında ters tepiyor anlamıyor musun? :)

Pozisyon buluyomusun? Buluyosun, hemde fazlasiyla. Eger o stadla yeterince ozdeslesseydik, Fener'i geldigi iki macta 10 golle falan gonderirdik.

ya kardeşim bırak şimdi fener macını neden ornek veriyosun. kadıkoydede kacırıyoruz asy'de de kacırdık bu 15 senedir boyle. ben kendimi bildim bileli tum stadlarda aynıydı. olimpiyat harıcinde

gol pozisyonu bulup attıgımız maclarda var, samsun karabuk belediye vs vs vs vs vs vs vs vs vs

ya kardeşim bırak şimdi fener macını neden ornek veriyosun. kadıkoydede kacırıyoruz asy'de de kacırdık bu 15 senedir boyle. ben kendimi bildim bileli tum stadlarda aynıydı. olimpiyat harıcinde

gol pozisyonu bulup attıgımız maclarda var, samsun karabuk belediye vs vs vs vs vs vs vs vs vs

Tek fener maclari degil, berabere biten Mersin macida var. Ne diyorsak o.

Deplasmanda 4 değil 14 gol bile atsak küçümsemeyelim rakibi.

Rehavete kapılmadan akıllı bir oyunla alırız.

Geldik en koktuğum maça. .. TT Arenadaki ritmimizide kaybettiğimiz göz önünde bulundurulursa bu maç bugünkünden çok daha zor geçecek. Ama yeneceğiz inşallah

Çok gol kaçırıyoruz yahu.Atalım şu net pozisyonları.

Burak büyük ihtimalle bu maça yetişeceği için defansta açık vermememiz gerek. Erken gol atıp farkı çoğaltmamız, sonrasında oyunu kontrol altına almamız gerekiyor bu maçta.

3 puan bizim olacak!

Geçen hafta,Fenerbahçe maçından ötürü ilk defa bir karşılaşmaya temkinli yaklaştım ve sonu hüsranla bitti.1 hafta geçmesine rağmen o maçın psikolojik etkisinden hala çıkamadım.Bu kez ise gol yemeden kazanırız inşAllah diyorum.

Üst Alt