STSF 11/12 H:5 | Trabzonspor 1-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:5 | Trabzonspor 1-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:5 | Trabzonspor - Fenerbahçe | 6 Mayıs | 19.00

tolga

celustka giray glowacki cech

serkan colman zokora alanzinho

olcan

burak

PARÇALA TRABZON:d:asd:

_79.4.jpg

Haydi bakalim tirabson

trabzona bel bağlamayın.. colman yine yokları oynayacak..

Trabzon 'un alacağı skor Trabzon 'un olsun. Bizi ilgilendirmez. Biz kendimize bakalım.

Siz saldır Trabzon diyorsunuz ama adamlar forumlarında; FB şampiyon olabilir bizce mahsuru yok, verdiğiniz desteği "el şeyiyle gerdek" olarak görüp, destek verenleri bukalemunlukla suçluyorlar.

Biz kazara Beşiktaş 'a yenilir, FB de TS 'u yenerse, beraberlik avantajını rakibe bırakmış oluruz son maçta. O yüzden bize en az beraberlik lazım Beşiktaş maçından. Böyle bakalım.

Dediğiniz gibi Trabzon yenerse bu sonuç bizi şampiyon yapar zaten.

Açıkçası Trabzon'dan pek ümidim yok. Taraftar baskısı, panik falan derken fenere verirler maçı gibime geliyor. Eğer şu durumda fenere yenilirlerse ve bizden aldıkları puan sebebiyle feneri şampiyon yaparlarsa yazıklar olsun Trabzon'a orası da ayrı..

şenol hocanın konusmalarından sonra benim baya umudum var açıkcası trabzon puan alır fbden.

Burak Yilmaz sunlara 2 tane at efsane ol sonar bize gel sene sonu !!

Trabzon 'un alacağı skor Trabzon 'un olsun. Bizi ilgilendirmez. Biz kendimize bakalım.

Siz saldır Trabzon diyorsunuz ama adamlar forumlarında; FB şampiyon olabilir bizce mahsuru yok, verdiğiniz desteği "el şeyiyle gerdek" olarak görüp, destek verenleri bukalemunlukla suçluyorlar.

Biz kazara Beşiktaş 'a yenilir, FB de TS 'u yenerse, beraberlik avantajını rakibe bırakmış oluruz son maçta. O yüzden bize en az beraberlik lazım Beşiktaş maçından. Böyle bakalım.

Dediğiniz gibi Trabzon yenerse bu sonuç bizi şampiyon yapar zaten.

Eger Trabzon yenemiyecekse bizde Besiktasa yenilelim.. cunku beraberlik bize yeterse biz orda cok sacma futbol oyniyacaz diye korkuyorum.. !!!

sadri sener fener bizi gelip burda yenerse yıkım olur sampiyonluk da son haftaya kalır falan filan demiş be angut siz fenerden puan veya puanlar almaya bakın bizde bjk yi yenelim sampiyonluk son haftaya kalmasın

futbolun adaleti olsun, trabzon alir maci, . alanzinho yu sol acik oynatin, gg yok sakatlandi, madara eder sol tarafi

futbolun adaleti olsun, trabzon alir maci, . alanzinho yu sol acik oynatin, gg yok sakatlandi, madara eder sol tarafi

mac saati belli olur o.. saka maka yirtik yokmus odem varmis kesin oynar yani..

sunu bilir sunu soylerim..

Trabzon fazla stress yapmiycak, boyle maclari trabzon herzaman kaybetmistir.. biraz Relax olmasi lazim.. simdiden Trabzonun ustune inanilmaz baski kuruldu, korkuyorum eline yuzune bilastircak diye..

sadri sener fener bizi gelip burda yenerse yıkım olur sampiyonluk da son haftaya kalır falan filan demiş be angut siz fenerden puan veya puanlar almaya bakın bizde bjk yi yenelim sampiyonluk son haftaya kalmasın

onu fenerin dün akşam beşiktaşı yeneceğini düşünerek söyledi bence, çarşamba akşamı söylemişti çünkü

tek çekindiğim lazların taşkınlık yapıp maçı falan erteletmesi.yoksa ts en az 1 puan alır maçtan diye düşünüyorum.

mac saati belli olur o.. saka maka yirtik yokmus odem varmis kesin oynar yani..

sunu bilir sunu soylerim..

Trabzon fazla stress yapmiycak, boyle maclari trabzon herzaman kaybetmistir.. biraz Relax olmasi lazim.. simdiden Trabzonun ustune inanilmaz baski kuruldu, korkuyorum eline yuzune bilastircak diye..

fenerin üstündede maçta berabere bile kalırsa şampiyonluk kaybedilecek baskısı olacak.

Trabzon maçı berabere biter biz galip gelip şampiyonluk turunu atarız,, Son maçta gazozuna olur :)

tek guvencem senol hoca gerısı hıkayee aykuta gereken dersı vermek ıcın elınden gelenı yapacaktır yeterkı colman alanzınho bıze karsı oynadıklarınnın yanına yaklasacak bır futbol oynasınlar gerıye yaslanarak burak alanzınho olcan gıbı ısımlerle etkılı kontralarla ts macı alabılır sonucta sıkecıler kazanmak zorunda hayırlısı

Bence Trabzon kaybetmez. Hatta taraftar sadece ve sadece kendi takımlarını desteklerse Trabzon rahat alır maçı.

Üst Alt