STSF 11/12 H:5 | Trabzonspor 1-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:5 | Trabzonspor 1-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:5 | Trabzonspor 1-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu

ts şike falan değil ama stres bu lazlara yaramıyor, beyinleri duruyor. her zaman bu böyle oldu. böyle olacağı belliydi.

Adamlar şampiyon olmuş gibi konvoya çıktılar.Yuhh be bu kadarını beklemiyordum.

Maci ara ara izledim, ikinci yari özellikle sadece TS oynadi, FB bizim macta yaptigi gibi 11 kisiyle defans yapti ve bir kontra atakla golü buldu. Böyle futbolla sampiyon olmayi hic ama hic haketmiyorlar.

Maci ara ara izledim, ikinci yari özellikle sadece TS oynadi, FB bizim macta yaptigi gibi 11 kisiyle defans yapti ve bir kontra atakla golü buldu. Böyle futbolla sampiyon olmayi hic ama hic haketmiyorlar.

iş sonuca bakıyor abi.biz beraberlik çıkartamayız kadıköyden.işi buralara getirmeyecektik.kendi sahamızda yenilmeseydik şu an şampiyonduk..o maç şampiyonluğa mal oldu

Trabzona laf edenler, elin ....... gerdeğe girmek lafını bilirsiniz sanırım. Biz üzerimize düşeni yapsaydık, gerisi bizi ilgilendirmezdi, hala da ilgilendirmez. Evinde 3 maçta 1 galibiyet alamıyorsan kusura bakmayacaksın. Benim istediğim aynen buydu.

Madem şampiyon olacağız, bunu final maçında gerçekleştirmek gibi bir şans elimize geçti, bu fırsatı tepmemek zorundayız ve bunu başaracak güçteyiz.

Bu saçma sapan puan kayıplarının acısını Kadıköyde çıkaracağız inşallah ve bunu yapmaya mecburuz, beceremiyorsak ta haketmiyoruz demektir.

Trabzon'a bok atmaya gerek yok,adamların kapasite belli,tsden bişey umcağımıza biz fbyi sahamızda yenseydik şampiyonduk.Bu kadar basit.Konu kapatılsın bence.

trabzonsporu biz 4-2 yenince şike yaptı diyen angutlar şimdi ne düşünüyordur acaba, bienvenue denen kazmadan çalım yiyip üstüne bacak arası gol yiyen bir takım bu rezil trabzonspor

bizim maçtan çok fenerin maçını izledim. kesinlikle fb bugün çok akıllı oynadı. sürekli ayağa, isabetli ve sakin top çevirdiler. ts puan almayı haketmedi. bu dört takımdan en kötüsü trabzon. bu maçta ts puan alabilirdi belki ama salak sadri ve trabzon taraftarı böyle yapmasaydı.

Şu maçlardan sonra mümkünse o Sadri Şener malı çıkıp da; ''kupa bizim hakkımız, şampiyonluğu bize verin'' tarzı açıklamalar yapmasın. Adamlar Kadıköy'de, Avni Aker'de her türlü koydular işte. Utanmadan bir de açıklama yapmasın hala gerizekalı herif. Alın size verdiler işte 3'ün 1'ini.

Bir avuç hamsiyi yendik diye konvoya çıktı gerizekalılar. Şikeciler. Allahın belaları.

574736_405149812858421_231754276864643_1278442_1962679503_n.jpg

bir ara 0.5 puan olayi yüzünden galatasarayin 1 puan farki yokda 0.5 var diyorlardi ne oldu o?

magdur pozisyonuna geldiler yine, taraftari gaza getirip kirli bir sekilde galip geldiler..

Üst Alt