STSF 11/12 H:6 | Beşiktaş 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:6 | Beşiktaş 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:6 | Beşiktaş 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

ilk gun macında beraberlik yarayan istedigini inş. yarında biz istedigimizi alırız

Kuponu yatırdı beceke.Almeida kafa topları hariç bir işe yaramıyor.Bomboş kaleye atamadı adam.

Şampiyon olursak CL ön elemesine Trabzon gider.

Ön elemede de elenir bu mallar. Paracıklar bize gelir. :ka21:

Bu kargalar 2 maç daha mı oynayacak şimdi ölme eşeğim ölme oyuncuları tatile kaçmak için yarışıyordu zaten :)

Cevap: STSF 11/12 H:6 | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | 11 Mayıs | İlk Yarı

o zaman Hagi de bizi UEFA finalinde satti , adam harcamak o kadar basit degil herkes Burak'a saldirmak icin pusuya yatmis ise bak

Ne diyeyim ben sana şimdi ? HAGI nin Galatasaray' a verdiği katkının 4/1 ini burak takımına verdimi ?, bu iş bitti dediğimiz kaç maçta HAGI sazı eline aldı ve bizi finale taşıdı.

Kırmızı kart alınır ama o pozisyonda alınacak bir durum yoktu, kendini yere attı ve ardından sanki bir mevzu varmış gibi gitti adama saldırdı.

Neyse ki adalet yerini buldu, bu kırızı karttan sonra kaybetseler çok üzülürdüm.Takıma yazık olurdu.

2 sinide sevmiyorum ama bu tinercileri hic sevmiyorum beter olsunlar.

bjk bursanin birinci olmasini bekliyecek.

ben bursanin yerinde olsam a2 le cikarim yarinki maca

Yarın Arif Erdemden süpriz bekliyorum :) Bursanın Feneri yenme ihtimalini güçlendirmesi için İBB'nin kazanması lazım

maç sonundaki tslilerin sevinci ve bjklilerin üzüntüsü sizede garip gelmedimi. tsliler baya baya sevindi hatta sanki kupa almış gibi:D Ne yani şimdi 3.oldu ve uefa kupası hakkı içinmiydi bu.? yoksa CL ön elemesi içinmiydi:D

Üst Alt