STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | İkinci Yarı

Yanlış maçı izledik sanırım.Stoch doğrudürüst pas hatası bile yapmadı.Devamlı gezdi ve 2.gol onun oyunun yönünü değiştirmesiyle geldi.Çıkarın şu at gözlüklerinizi.İyi ki bi alamadınız Stoch'u karala babam karala...

Ayrıca Stoch 4-3-3 'ün sol ön oyuncusudur,tipik bi sol açık beklemeyin çünkü öyle bi oyuncu değil.Devamlı içe kateden bi tip,tıpkı Arda gibi.

Buraya gelip yorum yapıyorsan karşındakine karşı üslubuna dikkat edersen sevinirim. İsteyen beğenir istemeyen beğenmez burada olmayı göze alıyorsan insanların fikirlerine saygı duymayı da göze alacaksın. Bundan sonra karşındakine karşı tepkilerine dikkat edersen sevinirim. İyi forumlar.

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | İkinci Yarı

Bu fener, övenler daha dün young boys yağlarken ortada yoklardı.

Dediğin gibi bir maça bakıp ahkam kesenler hemen ortaya çıktılar.Ziya Şengül dallaması son 25 yıldır seyrettiğim en iyi fener deyince artık dayanamadım,kapattım televizyonu..

Bu kadarına pes doğrusu.Takımı tamemen dağıtmış,kalecisi sakat,defans organizasyonu sıfır,orta sahası bomboş,forveti kulübede bir Antalyaspor karşısında alınan galibiyeti bu kadar abartılan feneri göreceğiz bakalım..

Bu arada bakıyorum herkes Trabzon'u,Beşiktaş'ı,feneri şampiyon ilan etmiş..

Ben de kendi tahminimi açıklıyorum:Bu senenin şampiyonu açık ara ile GALATASARAY..

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Maç Sonucu

Caddebostan'da 3 Galatasaraylı geziyoruz,bir cafenin önünden geçtik 2-0 oldu. 5 dakka olmadı aynı cafenin önünden bir daha geçtik 4-0 oldu. Ne iş anlamadım,Antalya'ya 7.50'den 2 lira basmıştım bir de :)

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Maç Sonucu

Bir Fenerbahçe'li olarak bu maçın ölçü olmadığı kanaatindeyim. Ama oynanılan oyunuda göz ardı etmemek lazım. Özellikle kanat organizasyonları çok iyiydi. M.Topuz ve GG sağ kanatta çok iyi anlaştılar. Ayrıca bazı arkadaşlar Stoch için vasat dediler. Bence vasatlık bi durum yoktu ortada sahada tam bi Joker gibiydi sürekli oyun içinde alan değiştirdi. Galatasaray maçınıda izledim dün. Transfer şart. Bu oyuncularla bu ligi götüremezsiniz. Ayrıca 4-3-3 diye bi sistem oynatmaya çalıştırılıyor ama oyuncular o sisteme uygunmu onu tartışmak lazım.

Bir Fenerbahçe'li olarak bu maçın ölçü olmadığı kanaatindeyim. Ama oynanılan oyunuda göz ardı etmemek lazım. Özellikle kanat organizasyonları çok iyiydi. M.Topuz ve GG sağ kanatta çok iyi anlaştılar. Ayrıca bazı arkadaşlar Stoch için vasat dediler. Bence vasatlık bi durum yoktu ortada sahada tam bi Joker gibiydi sürekli oyun içinde alan değiştirdi. Galatasaray maçınıda izledim dün. Transfer şart. Bu oyuncularla bu ligi götüremezsiniz. Ayrıca 4-3-3 diye bi sistem oynatmaya çalıştırılıyor ama oyuncular o sisteme uygunmu onu tartışmak lazım.

Sizede orta sahaya bir adam gelirse coşarsınız valla ne diyelim.Ama bu maçı ölçü almıyorum ,sahada rakip yoktu resmen ,A2 takımları bile daha dirençli.

Fener'e orta sahaya Van Bommel tipinde oyuncu lazim. Hem defans yapabilen, hem dikine oynayabilen oyuncu lazim. Bu sekilde 4-4-2 ye donup Alex'ide takimdan kesebilirler.

Ben bu transfer döneminde şahsen başka futbolcu alınmayacağı kanaatindeyim. Devre arası alınırmı alınmazmı onu bilmiyorum. Takımın sezon içindeki performansına bağlı. Ama takımda geçen yıllara kıyasla birşeylerin değiştiği kesin. Aykut Hoca'nın açıklamalarında "Ciddiyetini Koruyan Kadro" demesi beni ayrıca mutlu etti.

ulan özdilek bize gelince bi tarafını yırtarsın fb bjk ye de beleşten 6 puan verirsin her sene

fener icin antreman maci gibi oldu cok rahat aldilar antalya mac boyunca yürüdü

antalya iyi satış yapmış, paok bunlara acımaz bu futbol sökmez.

...........................Volkan.................................

Gökhan............Lugano.........Bilica...........Santos

Dia....................Emre...........Baloni..........Stoch

............................Alex.....................................

.................................Niang...............................

Kadro iyi de 8 yabancı olmuş :))

Baloni yerine Mehmet Topuz

Bilica yerine İlhan oynar

%80

Aykutun kafasindaki kadroyu ben sana yazayim.

----------mulkan--------

gökhan-lugan-billica-santos

-dia---topuz--emre---stoch

-------------özer-----------

------------niang------------

Çok geniş ve alternatifli kadroları var gerçekten.

volkan

s.kırıntılı (gelicek muhtemelen)

gökhan lugano bilica dos santos

önder bekir ilhan caner

kazım m.topuz emre stoch

dia deivid selçuk cristian uğur

alex

özer

niang

guiza

semih

g.ünal

Çok geniş ve alternatifli kadroları var gerçekten.

volkan

s.kırıntılı (gelicek muhtemelen)

gökhan lugano bilica dos santos

önder bekir ilhan caner

kazım m.topuz emre stoch

dia deivid selçuk cristian uğur

alex

özer

niang

guiza

semih

g.ünal

defNSLARI HARİÇ ÇOK İYİ KADRO AMA defansta bir sakatlık olursa işleri biter.

Volkan - Gökhan Gönül - Lugano - Önder - Andre Santos - Emre - Selçuk - Stoch - Dia - Alex - Niang

Açık ara bizden öndeler şu kadro ile..Orta sahalarını kıskanıyorum an itibariyle..

Geçen sene başkalarının başarısızlıklarıyla,kendi başarısızlığımızın üstünü örttük ama bu sene Bjk,Fb ve Trabzon bizden çok daha iyiler.Kadro olarak biz geçen seneden daha güçsüzken rakiplerimiz özellikle Fb ve Bjk süper kadrolar kurdular.Gerçekten bu sene çok zor geçecek Gs için.

Bu sene beni heyecanlandıran tek şey yeni stad başkada birşey yok ne yazık ki.

dün cok cok iyi oynadılar önlibero ve defans oynayan adam alıyorlarmiş monacoda oynyan n'kalou mu ne yeni song diyorlar :(

bizimkiler 2 adam alamadı

dün cok cok iyi oynadılar önlibero ve defans oynayan adam alıyorlarmiş monacoda oynyan n'kalou mu ne yeni song diyorlar :(

bizimkiler 2 adam alamadı

Geleceğin yıldızları arasında gösteriliyor.Ama Dünya kupasında hiç beğenmedim.Tabi sezon içinde hiç izlemedim.

Üst Alt