STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu

serkan can fena kapak yedn itiraf et, boşboğazlılık yaparsan olacağı budur, bırak insanlara sataşmayıda saygı kazanmaya bak.

bu adam sımdı bu hareket yuzunden ,resimdeki hareketi ban almayacak mı?sonucta bu da hakaret.belgelı resımlı falan

bı sopcast işi iyiymiş :D:tiphat::yenieek::yenieek::cool::cool:

Lig tv gaza getiriyo . Aslan böyle kükredi diyo :D Valla haftaya sakatlar falan düzelir mi acep . :SS: Ufuk sabri neill x Insua - Cana Ayhan x Elano Misimovic Baros . Pino da kesilmez ki . 4 2 3 1 oynar mıyız acep öyle bi deplasmanda . Hiç sanmmıyorum nolcak bakalım kadro hakkaten zor

ya takimin o kadar eksigi var antalya iyi bide bu sene yinede yendik daha begenmiyenler var pesss !!!

hayri cund şu forumda seni ne zaman görsem bu tarz hareketlerine denk geliyorum. napıyorsun çekiyor musun belayı anlamadımki ne zaman görsem bi tartışmalar bi ban sebebi iş yapmalar. sadece o adam görmüyor o resmi bu konuyu okuyan herkes gördü ben görmek zorunda mıyım lan o resmi şurda maç yorumu görmeye geliyoruz.

Sami Toprak, al sana forumun ne hale geldiginin bir kaniti daha, klavye delikanliligi bu olsa gerek, Vay be güzel olmus Cund Pasa, seni gidi amerika özentisi senii ;)

Gol oldu sus artik.

bu adam sımdı bu hareket yuzunden ,resimdeki hareketi ban almayacak mı?sonucta bu da hakaret.belgelı resımlı falan

Sen de sus.

Forumun düzenini bozan kisiler uzaklastirilsin lütfen.

Üst Alt