STSL 10/11 H:12 | Gençlerbirliği 0-2 Beşiktaş | 14 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:12 | Gençlerbirliği 0-2 Beşiktaş | 14 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:12 | Gençlerbirliği 0-1 Beşiktaş | 14 Kasım | İkinci Yarı

Futbolun adaleti varsa bu maç burdan 2-1' e döner

Ersan'in kademe anlayisina bayiliyorum. Resmen her topa mudahele eden o, her yuksek topta kafayi cakan o.

Beşiktaş kazandı macı artık bitmek üzere bizim de macımızı almamız gerekior

Bu skor hayra alamet degil. aksam suprize hazirlikli olun

Cevap: STSL 10/11 H:12 | Gençlerbirliği 0-2 Beşiktaş | 14 Kasım | Maç Sonucu

Beşiktaş hiç hak etmediği bir maçı kazandı.

Buyuk oyuncu farki. Q7 farki. izlerken zevk aldigim 2-3 futbolcudan biri. ibret alinasica.

Bunlar nasıl aldı bu maçı ya?? Tenezzül etmedim seyretmeye ama şike, hakem hatası öyle bir durum mu var? Hiç beklemiyordum 3. büyüğün bu maçı almasını açıkçası..

Bunlar nasıl aldı bu maçı ya?? Tenezzül etmedim seyretmeye ama şike, hakem hatası öyle bir durum mu var? Hiç beklemiyordum 3. büyüğün bu maçı almasını açıkçası..

Tenezzül etseydin gorurdun :ays: şike, hakem hatası filan yok, şanslilardi diyelim..

Bal gibi penalti, kaymak gibi Q7 = 2 gol. Dagilin :ays:

Ben yanlis maci seyrettim sanirim, yada yanlis konu basliktayim. :)

maci buyuk oyuncular kazanir. takim halinde galibiyeti hak etmediler belki ama attiklari goller, guaresmanin futbolu cok guzel. zaten kim hak ettigi puanlari aliyor ki. keske biraz sonra biz de kotu oynasak bile maci ala bilsek. fenerbahcenin puan kaybettigi haftada cok degerli 3 puan aldilar.

maci buyuk oyuncular kazanir. takim halinde galibiyeti hak etmediler belki ama attiklari goller, guaresmanin futbolu cok guzel. zaten kim hak ettigi puanlari aliyor ki. keske biraz sonra biz de kotu oynasak bile maci ala bilsek. fenerbahcenin puan kaybettigi haftada cok degerli 3 puan aldilar.

Bizim teknik direktörümüz Quaresma'dan daha çok para vererek aldığımız Mismovic'i bu uyduruk kadrı içinde bile oynatmazsa baçı 10-0 bile alsak mutlu olmayacağım.

Üst Alt