STSL 10/11 H:13 | Beşiktaş 2-2 Konyaspor | 20 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:13 | Beşiktaş 2-2 Konyaspor | 20 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Beşiktaş 2-1 Konyaspor | 20 Kasım | İlk Yarı

Umarım Hiç bir şeyi yoktur Q7 nin haftaya bjk derbisi var diyor ulan hangi topçumuz için bunu dediniz ligtv spikeri

Spiker : (Quaresma için) Umarım iyileşir, çünkü haftaya derbi var, Ali Sami Yen stadındaki seyircilerin vs. vs.

Ben bu gün taktım bu spikere, uyuz oluyorum. :eek:

Oynar haftaya Quaresma. Derbiyi düşünerek risk almamak için çıkmıştır.

hakan arslantaşa dikkat çekeniniz yok mu ?iyi solbektir.gençlerbirliğinde dikkat çekmişti şutlarıyla ve bugünde çalımlar atarak top sürüyo,takip edilmesi gereken biri.konyada bi zenci vardı güçlü niye oynamaz anlamıyorum.bjkyede hakemler iyi çalışıyo .

Neden Nani bu kadar oft sakatlanmiyor, Q7 gibi, sorarim sana ve Haruna, neden.

Spiker diyor ki Quaresma'nın durumu umarız ciddi değildir haftaya Galatasaray maçı var.İnanılmaz büyük bir hata yani olamaz böyle birşey.

Umarim birseyi yoktur Q7'nin. Gelsin samiyenede yildiz gorelim, show yapsin biraz

hakan arslantaşın asıl mevkisi ortasahaymış.güçlü koşyo mücadele ediyo teknikde .şutlarıda iyi.böyle biri neden solbekte oynarki

Beşiktaş bile maç kazanıyor ya nasıl salak iştir bu böyle.. Maçı izlemiyorum ama yine hakemler yardım etti bunlara di mi?

kayserili-guiza.jpg

Kayseri'de bıçaklanan ve Güiza'ya benzerliği ile dikkat çeken Yüksel Dursun Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedaviye alındı.

:asd: :asd:

Üst Alt