STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 5-2 Bucaspor | 22 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 5-2 Bucaspor | 22 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 5-2 Bucaspor | 22 Kasım | Maç Sonucu

ama bize niangtan önce fenerin doktoru gibi birisi lazım

Fener kendine yapılabilecek en büyük zararı yaptı gene. Ne zaman gerçekten çok uyduruk bir takıma fark atsalar, havalanırlar. Sonra zor bir deplasmanda gene 'fıs'.. Fener fark attığında cidden çok mutlu oluyorum bu yüzden. Aynen devam.

Niang=overrated.

Benim arkamdada Alex oynasa bende dizerim golleri. :D

Baros bu ligde arkasinda bos bir orta sahayla gol krali oldu.

Ciddiyim formda bir Misi-Baros Alexle Niang'i yer

bencede ibb boru döşeme vazifesini yine yerine getirir.

fener tam bir nar oglu nar, hepsini yiceksin, acimak yok.

elinden kacan olabilir, bulup aticaksin agzina.

bir dahda kacirmicaksin.

İstikrar bu olsa gerek :) Haftaya İBB şov izleyeceğiz anlaşılan. Yine 4 5 6 arkasından gelen puan kaybı ki bunu alışkanlık haline getirdiler.

Bir de maçı izleyenler görmüşlerdir. Manucho denen adam biraz akıllı olsa Buca Kadıköy'de Fener'le 5-5 berabere kalabilirdi :)

İlk yarıda ve ikinci yarıda altıpastan kaçırdıkları toplam 3 net pozisyon var. Ki pozisyonlar öyle pozisyonlar ki atmayanı hastahanelik ederler o derece yani.

Fener yine Kadıköy sihiri ile süper takım yakıştırmalarını üzerine alacak, haftaya yine acaba bu Fenere ne oldu soruları yeniden sorulmaya başlayacak. Sıkıcı bir çizgileri var :)

Alex tek başına aldı bu maçı bi sezonda en az 4-5 maç böyle oynuyo alex bizde 1 maç bile kurtaran futbolcu yok

İstikrar bu olsa gerek :) Haftaya İBB şov izleyeceğiz anlaşılan. Yine 4 5 6 arkasından gelen puan kaybı ki bunu alışkanlık haline getirdiler.

Bir de maçı izleyenler görmüşlerdir. Manucho denen adam biraz akıllı olsa Buca Kadıköy'de Fener'le 5-5 berabere kalabilirdi :)

İlk yarıda ve ikinci yarıda altıpastan kaçırdıkları toplam 3 net pozisyon var. Ki pozisyonlar öyle pozisyonlar ki atmayanı hastahanelik ederler o derece yani.

Fener yine Kadıköy sihiri ile süper takım yakıştırmalarını üzerine alacak, haftaya yine acaba bu Fenere ne oldu soruları yeniden sorulmaya başlayacak. Sıkıcı bir çizgileri var :)

Bravo hocam,aynen böyle durum. :animation:

niang gibi futbolcu istiyorum arkdaş

belki kızarsınız da adam topçuyum diye bağırıyor topu alışı pas atışı mükemmel

Adamlşarı fransa liginden alacaksın. Tabi sakat ve formsuz olanlarını değil o zaman başarılı olur. Hep söylüyorum fransa liginde başarılı olupta bu ligde başarılı olmayacak forvet yoktur. Fransa liginde düzenli 9-10 gol atan herhangi bir forveti tut kolundan getir iş yapar bu ligde. Fransa liginin kötü bir kopyası burası. Zencisi daha az sertliği ve kasaplığı daha bol olanı.

keita yı satan takımı satmıştı..........

Fenerbahce basarisiz olunca Tatmin olabilirsiniz ama beni zerre kadare ilgilendirmiyor Fenerbahce.. Ben bizim Takimin haline bakmaktan baska Takimlar ile ilgilenecek zaman bulamiyorum.....

Fenerbahce bu Sezon büyük ihtimal ile Sampiyon olacak. Bunu taa Sezon baslamadan söyledik.. En kötü ihtimal Sampiyonlar Ligindeler...

Peki biz..?? Bizim daha Avrupa Ligimiz bile cok az bir ihtimal.. Biz sözde Aslantepe´nin Kadrosunu olusturuyoruz..

Üst Alt