STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Kayserispor - Galatasaray | 21 Kasım | 19.00

Kayseri kim ya

Gider yeneriz

Şans biraz bizden yana olsun artık

Kimdir necidir açıklayım abisi .Trabzon´dan sonra gelen takım ve ligin en kalıteli futbolunu oynayan yine 2. takımı , Bursa Mursa hikaye Kayseri´nin yanında . Biz ise, biliyorsun biziz işte .

Demin baktim söyle puan tablosuna,hani dedim halen sampiyon olma sansimiz falan varmi diye,ama gözüme baska bir sey takildi,lider ve ikinci ile aramizdaki puan farki,bizim sonuncuyla aramizda ki puan farkidan daha fazla.

Ondan sonra dedim kendime biz iyisimi birakalim sampiyonlugu falan,bu yil ligde kalmaya bakalim.Ahada durum budur.

Ilk 4 e girip avrupaya gidecegimizi düsünmüyorum,ama sansa falan türkiye kupasini falan alirsak.yada avrupaya gidecek baska bir takim ile kupada finale falan kalirsak anca öyle yurt disina cikabilecegiz.

bakalim Hagi sozunu tutacakmi yani genclere yonelecek mi,Emre Colak,Aydin Yilmaz bunlari kazanmak zorundayiz Hagi is isten gecti ne olursun genclere sans ver,ac,basariya susamis bir takim istiyorsun,ne olursun bu gencleri kazan bence genclere sans verilirse iste onlarin ONURU VE GURURU bir beraberligi getirebilir ama zor Kayseri busene cok iyi oynuyor,insallah 1 puan aliriz ama nasil?

hagiden tek isteğim gençleri oynatsın,başka bişey istemiyorum..hiç değilse seneye 2 adam kazanma şansımız olur..

inş fark yeriz evet bunu gerçekten istiyorum belki yönetim ozaman istifa etmek zorunda kalacak ve geleceğimizi kurtaracağız. bu takım bu sene bırakın şampiyon olmayı ilk 5 giremiyecek zaten kümde düşmes hiç olmassa bu adi yönetim istifa ederse seneye bellki birşeyler yapabiliriz. ayrıca kayseri maçında servet ve ayhandan gollük hatalar bekliyorum inş servet 2-3 hata yaparda birdaha bu takımda oynayamaz.

İnşallah kaybederiz düşüncesi bence her zaman saçma ama şu anda daha saçma.Sonuç olarak düşünmek istemesek te 2 maç daha kaybedersek düşmeme yarışında olma riski ile karşı karşıyayız.u günleri gördüğüm için çok üzgünüm.Ama sonuna kadar iyi günlere gelmek için mücadele etmek zorundayız.

ezik ezik forvetsiz oynayıp berabere kalacağımıza fark yeriz inşallah

Dualarımız Ankaragücü ve Manisaspor'un yenilmesinden yana olacak.

Yoksa 13. sıraya düşeceğiz.

Ligde kalma mucadelesi veriyoruz, onumuzde Kasimpasa ve Konyaspor maclari var onlara konsantre olalim, birakin Kayseri Besiktas maclarini yenilecegimiz simdiden belli. Bosuna heveslenmesi herkes

Evet bencede kayserispor ve besiktaslar maclarinda paf takim ile cikalim, aslarimizi kasimpasa konya maclarinda oynatalim. Su anda onemli olan ligden dusmemek

Üst Alt