STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Kayserispor - Galatasaray | 21 Kasım | 19.00

maçı kazanacağımıza inanıyorum.kayseri bulunduğu yerle alakasız futbol oynuyor.1-0 aldığı bi kaç maçla ligde 2.ler bu göz boyamasın.manisa maçında ilk golü yiyene kadar normal futbol oynayan takımımız golü yiyince psikolojik olarak baskı hissetti ve kaybettik.deplasmanlarda daha rahatız golü ilk biz yesekde yeneceğimize yürekten inanıyorum.

maçı kazanacağımıza inanıyorum.kayseri bulunduğu yerle alakasız futbol oynuyor.1-0 aldığı bi kaç maçla ligde 2.ler bu göz boyamasın.manisa maçında ilk golü yiyene kadar normal futbol oynayan takımımız golü yiyince psikolojik olarak baskı hissetti ve kaybettik.deplasmanlarda daha rahatız golü ilk biz yesekde yeneceğimize yürekten inanıyorum.

Kayserisiporu da yenemiyorsak brakalim biz bu isi.

O degilde, bayramin mübarek olsun.

Iki saattir bekliyorum, simdi simdi bayramlasicaksin diye ama nafile.

Olacak is mi, oldu ama iste.

Neyse, bir daha olmasin da ))

Hacı vallaha şuraya bakıp kutlayacaktım bayramının k.bakma geç kaldım:)

Senide bayramın mübarek olsun kanka.Ellerinden öpüyorum:)

Artık ligin pek bir anlamadı kalmadı gibi,Türkiye kupası hedefimiz olmalı. Gelecek sezonun planlamasını yapmaya başlamalıyız. Devre arasındaki transfer sezonunu değerlendirerek başlayabiliriz.

Galatasaray olduğu yerde umutta vardır.Lig henüz bitmedi.Daha 22 hafta var.12 Haftada 13 gerideyizde 22 haftada niye kapatmayalım.Belki çok iyimser gözükebilirim ama hangimizin aklından geçmiyor iyi günler.

Ufuk

Sabri-Neill-Ahmet-Insua

Cumhur-Musa

Elano-Misi-Berkin

Pino

Galatasaray olduğu yerde umutta vardır.Lig henüz bitmedi.Daha 22 hafta var.12 Haftada 13 gerideyizde 22 haftada niye kapatmayalım.Belki çok iyimser gözükebilirim ama hangimizin aklından geçmiyor iyi günler.

Bundan sonraki maçlara fark yememek için çıkarız daha ne iyi gününden bahsediyosun sen?İçerde bursadan ankaragücünden manisadan fark ye sonra bekle iyi günleri

Ufuk

Sabri-Neill-Ahmet-Insua

Cumhur-Musa

Elano-Misi-Berkin

Pino

İşte çıkartılan kadrolardan gördüğüm en iyi kadro.İkinci yarıda Insua nın yerine çağlar,cumhurun yerine cana ve ahmet in yerine de ali girer.hem aliyide stoperde görmüş oluruz.

Tam anlamıyla aciz bi takımız pas desen yapamıyoruz mücadele desen yapamıyoruz hücüm zenginliği desen yapamıyoruz defans desen yapamıyoruz kalecimiz maç kurtarsa desek onu da yapamıyoruz biri iyi yaptığımız bi şey söyleyebilir mi?

Kestirmek zor, ama kadron makul. Cumhur veya Musa'dan biri yerine Barıs oynar tahminim.

Üst Alt