STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu

Ulan Samiyen'de son lig maçımız, bu soğuk havada son görevimizi yerine getirelim dedik. Sahada dolaşan milyon dolarlık ruhsuzları gördükten sonra pişman oldum. Statta donan on binlerce taraftarın suçu neydi? Tek kelimeyle yazık...

Cevap: STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu

Bütün televizyon yorumcuları ağız birliği etmişçesine Galatasaray devre arası boşuna transfer yapmasın. Parayı sokağa atarlar zaten bu sene bitti onlar için diyorlar. Bencede haklılar. Bir sürü adam alsak 5-6 tane yıldız alsak ne olacak. ligi 6 yad 5. bitirirsin en fazla sonra sezon sonu yine saçma sapan işler yapılır, yeni hoca yeni oyuncular yine takıma sıçılır. Bu seneyi unutup eldeki kadroyla devam edelim. Bazı beceriksiz topçuları gönderip yerlerine altyapıdan genç adamları koyalım. Zaten kimse iyi oyuncusunu ucuza vermez devre arası boşuna kulübü dahada batırmasın Adnansgiller. En kötü ne olurki kümemi düşecez. Zaten artık gazozuna maçlar oynayacaz.

Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumun dan karma yapsak şampiyonluğa oynarız.

Futbolcu eşleri konuşacak kardeşim takım yenmeden öptürmem diye herkes kendi kocasını kafalayacak bakın bakalım puan kaybediyor muyuz?

Cenabet takım ancak böyle yenilmez..

staddaydım,arkadaşımın verdiği kombineyle kapalıdaydım.Ve gs'nin afedersiniz bu bok sapağından,çukurundan mı denir artık, kurtulması için barış ayhan mustafa hakan gibi adamları ilk 11 inde değil, kadrosunda barındırmaması lazım.Yönetimin elindeki parasıyla derhal ,vasatın azcık üstü bile olsa, bu adamların yerine adam alması lazım...Adnan polat yüzünden kadro bu kadar boktan bunu çözcek adam da o,istifa etse ne değişcek kenetlencek mi takım

Futbolcu eşleri konuşacak kardeşim takım yenmeden öptürmem diye herkes kendi kocasını kafalayacak bakın bakalım puan kaybediyor muyuz?

Cenabet takım ancak böyle yenilmez..

Futbolcu da gider başka kadını öper, zor birşey değil. :)

bağımsız taraftar oluşumu ultraslan :D çok gülüyorum bu sloganlarına bence şöyle değiştirsinler adlarını tepkisiz sığır sürüsü ultrasığırlar. Yönetime maddi yönden göbekten bağlı bir gruptanda zaten taraftar olması beklenemez galatasaray taraftarı onlar yüzünden bu yenilgileri kanıtsar hale geldi ve hala gerçek galatasaraylı olmaktan bahsediyorlar eğer bu olanları normal karşılıyorlarsa ben onların galatasaraylı olduklarından şüphe ederim.TT arenayada bedava bilet ile giderler artık yönetim bu yalakalıklarını görmezden gelmez sanıyorum.

Transfer formunu kapatın bitti artık bu yıl geçmiş olsun kümede kalmaya bakalım..ayhan mustafa sarp barış..bunları 11 de görünce tv yi kapatıyorum...allah belanızı versin..

Yonetim bu gidasata reaksiyon olarak 4-5 transfer yaparsa devre arasi, iste ozaman YONETIM ISTIFA derim

Bizim en son ihtiyacimiz olan sey, sokagi atacagimiz euro´lar. Hatta mumkunse bir kac oyuncudan kurtulup, tasarruf veya para toplamamiz lagzim.

Gelecek yaz sozde degil, ozde re-viz-yon zamani.

Yazık değil mi be. 4 Türk 3 yabancı ile sağlam ve yararlı) şuan ilk 3 te yeni stadımıza anlımız ak ve arkamızda manevi destek gidiyorduk. Başımızdaki isim önemli değil. Hagi'ye kabahat bulanda büyük yanlılgı içinde. Rijkaard'da aynı hataları yaptı. BAM'ı vazgeçilmez yapanlardan. Sözün bittiği yer bu takımın yüzde 60'ı değişmeden rahat yok kimseye.

Mesajı Gönderen: Kara Efe:cLink:1172048

ğs forumdan alıntı

Adnan Polat: Nasıldı transfer dönemimiz Adnan

Adnan Sezgin: 10 numara. evet.

Adnan Polat: Kolaydı yani?

Adnan Sezgin: Tabii ya‚ çalıştım.Gerekeni yaptım.Sattım.Keita´yı sattım sadece.Attım kasaya.Bonservisi bitenler bedava‚bedava ya.Alıyorum‚niye para veriyim? Kewell karşıma çıktı‚ yeni transfer diye yutturdum. bu kadar.

Adnan Polat: Geçmiş olsun

Adnan Sezgin: Teşekkür ederim

karnım ağrıdı

antuAlıntı

antuda bizden alıntı yapmış.Tarık Erkır sana ait bu mesaj.

komedi ya harbiden adnan sezginin mantığı bu işte. oh be ne rahatlık lan =)))

Kısaca

Barış Özbek

Mustafa Sarp

Ayhan Akman

Servet Çetin

Sabri Sarıoğlu

Çağlar Birinci

Hakan Balta

Gökhan Zan

Ali Turan

Mehmet Batdal

Serdar Özkan

gitmedikçe.

_En az 2-3 tane çok kaliteli ve ÜST SEVİYE DE FUTBOL OYNAMIŞ VE OYNAYAN YABANCI(KALECİ-STOPER-ORTA SAHA),

_En az 2 tane 1'i ÜST DÜZEY BİRİ GELECEK VAAD EDEN YERLİ ORTA SAHA

_En az 1 tane stoper(Yerli)

_En az 2 tane biri hızlı ve bitirici santrafor,diğeri hava toplarında iyi(YERLİ VE YABANCI 1'ER TANE FORVET)

_1 sağ bek(yerli veya yabancı)

_1 sol bek (yabancı)

_1 sağ açık(yerli)

_1 yerli sol açık

bunlar alınmazsa ancak 3.lük 4.lük kovalarız,MESSİ BİLE GELSE BİZE.(O da seneye tabi)

şu takımdakilere söve söve bıktık. seve seve aslantepeye gidicezde döve dövemi göndercez bunları .pılını pırtısını toplasın o ruhsuzlar floryadan dep edilsin kilit vursunlar gelmesinler bi daha.

Böylece ligde Ali Sami Yendeki en son golü Kewell atmış oldu..

Üst Alt