STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu

hagi yi eleştirmekmi haşaaaaaaa......

1- Bana kimse şunu demesin takımda değişen bir durum yok.

2- rejkardın takımını aldıı 3 ay oldu diyosunuz. eskişehir maçının 45 dk. başka oynadıkları maç gösterirmisiniz bana.

3- zapata-kazım aldıran benmiyim bu takıma. zapata yerine ön libero alınsaydı ya. hagi bunu göremedimi?

4- haftalardır her futbolcuyu her mevkide oynatıyor. takımın kadrosu iyi olmayabilir ama fantezi peşinde koşmanın da bir anlamı yok.

5- saçma sapan yerlerde oyuncuları oynatıyor. takımın iyilerini çıkartıp gereksiz yere aldığı adamlar yüzünden maçı veriyoruz.

6- teknik adam filan olamaz. cumartesi izledik. antep iyi tamamda 5-10 dk baskı kuramayan bir takım izledik. pozisyonu yoktu. yok culio vurmuş direktön dönmüşşş... kendinizi kandırmayın oynadığınız takım avrupanın iyi takımlarından biri değil sadece pas yapmayı bilen takım gibi takım.

7- gereksiz polemiklere giriyor. misiyi kadro dışı bırakmış iyi bıraksın.

9- şimdi diyosunuzki 3 sene verilsin bu adama başarılı olur.

unutmayın ki adam dün başlamadı teknik adamlığa, senelerdir kendi milli takımında-romanyada-türkiyede çalıştı hangi takımı takım yapmışki????? ben yerliden yanayım arkadaşşşlarrrr.

fatih terime laf edenlere sesleniyorum. tek yetki tek adam o olsun. hagiye 3 sene kalsın ne oluyor dediniz. fatih terim 2 sene kalsın ne oluyor görürsünüz. başarı yoktan var edip vizyon sahibi olmaktır ( bunun adıda fatih terimdir... noktaaaaaa

hagi yi eleştirmekmi haşaaaaaaa......

1- Bana kimse şunu demesin takımda değişen bir durum yok.

2- rejkardın takımını aldıı 3 ay oldu diyosunuz. eskişehir maçının 45 dk. başka oynadıkları maç gösterirmisiniz bana.

3- zapata-kazım aldıran benmiyim bu takıma. zapata yerine ön libero alınsaydı ya. hagi bunu göremedimi?

4- haftalardır her futbolcuyu her mevkide oynatıyor. takımın kadrosu iyi olmayabilir ama fantezi peşinde koşmanın da bir anlamı yok.

5- saçma sapan yerlerde oyuncuları oynatıyor. takımın iyilerini çıkartıp gereksiz yere aldığı adamlar yüzünden maçı veriyoruz.

6- teknik adam filan olamaz. cumartesi izledik. antep iyi tamamda 5-10 dk baskı kuramayan bir takım izledik. pozisyonu yoktu. yok culio vurmuş direktön dönmüşşş... kendinizi kandırmayın oynadığınız takım avrupanın iyi takımlarından biri değil sadece pas yapmayı bilen takım gibi takım.

7- gereksiz polemiklere giriyor. misiyi kadro dışı bırakmış iyi bıraksın.

9- şimdi diyosunuzki 3 sene verilsin bu adama başarılı olur.

unutmayın ki adam dün başlamadı teknik adamlığa, senelerdir kendi milli takımında-romanyada-türkiyede çalıştı hangi takımı takım yapmışki????? ben yerliden yanayım arkadaşşşlarrrr.

fatih terime laf edenlere sesleniyorum. tek yetki tek adam o olsun. hagiye 3 sene kalsın ne oluyor dediniz. fatih terim 2 sene kalsın ne oluyor görürsünüz. başarı yoktan var edip vizyon sahibi olmaktır ( bunun adıda fatih terimdir... noktaaaaaa

Kesinlikle katılıyorum.

Hagi nin futbolculuğu tartışılmaz ama T.Direktör olarak maalesef inatcı ve dar görüşlü.

Kafasında bir şablon var doğru yanlış uygulamaya çalışıyor asla bir B planı yok. Ofans oyuncu sıkıntısı çekiyorsun Misimoviç kadro dışı sebebi belli değil. Neymiş sisteme uymuyormuş. Zaten futbolcuları görmeden benim sistemim 4-3-3 diyen adam bana göre T.Direktör değildir. T.Direktör oyuncuya göre sistem belirleyendir. Bu adamın kafası çalışır. Hagi gibi adamlar dar görüşlüdür bir taktik bilir inat uğruna yanlışından dönemez başka da bişi bilmez. Sezon başından beri sürekli çok net hatalar yapan H. Balta hala ilk 11 de Misimoviç kadro dışı.

7-8 senedir 55-70 arası futbolcu alındı bu takıma kim kaldı kim gitti polemiklerine girmiyorummm..

başkansan ve hala başkan olmak için adaysan ( iyi diyen yok,başka aday yoksa )

adam gibi kuracaksın transfer ekibini başlayacak şimdiden çalışmalara. adnan sezgine-hagiye-nezihe teşekkür edeceksin yollayacaksın lig biter bitmez. stadın-sponsorların-taraftar var maddii desteği biz veririz yeterki

demiştin ya:" futbol takımıyla ilgilenmedim. ilgilendiğim zaman görecekler başariyı" gibisinden bişey söylemiştin

hemenn yönetici kadronu-teknik ekibini-alt yapı sorumlularını belirlemeye başla. gözün kara bir şekilde

sadece şampiyon olacak değil,futbolu örnek alıncak vizyon sahibi takım kur

futbol transfer sorumlusu-- haldun üstünel -- idari sorumlu: a.albayrak-hakan şükür gibi.

teknik direktör----- tüm futboldan sorumlu..... fatih terimm- kaleci antrenörü: taffarel kondisyoner adam gibi.

aykut-zapata-kewell-g.zan-h.balta-aydın-ayhan-barış-misimovic-baros-ınsua-pino-m.sarp gönderrr......

5 yabancı al. 2 ön libero 1 sağ bek 1 stoper 1 sağ açık- bunların 1 sini ( genç milli takımlardan al bence geleceği parlak)

teknik direktör: fatih terim felsefesi : uefa kupasını aldıklarında ne demişti / " kimse bize inanmıyordu kupayı alacağımıza ama ben ve futbolcularım inandık. inanmak başarmanın yarısıdır" demişti. felsefesi belli : kazanmak yediğinden fazla gol atıp, takımı takım gibi yapmak. ( geçmişte geldi diyenler olacak ne yaptı diye. olimpiyat stadını verirsen-takım gibi takım yapmazsan adama olacağı buydu, sanki ondan sonra gelenler kac futbolcu alıp kac milyon euro zarar uğrattı unutmayalım. kendi içimizden birine tahammül edemiyorsak nasıl başarı bekliyoruz. ben sabırlıyım sahsen 7 senedir 1 arpa boyu yol alamamış takımı impratora emanet ederim). dauma-zartazurta emanet etceğime...

parayı kıyacaksın genç-tecrübe-tanınmış bi arada kuracaksın.

as kadro ( isimler değişebilir ama kalite seviyesi yüksek olmalı)

kaleci yerli veya yabancı olabilir. isimler

------------------------------onur kıvrak-----------------------

--sabri---------------------neilll------------cana-----------çağlar------------

-------volkan şen---------biglia-------kallström-------------arda-------------

---------------------------------stancu-----------------------------------

--------------------------------drogba--------------------------------------

yedek kadro:

-------------------------------ufuk-emirhan--------------------

-yabancı--------------yerli-----------------servet------------------------yabancı--------------

---kazım--------------selçuk inan--------------culio---------------mehmet ekici-----------------

---------------------------gurbetçi----------yabancı---------------------

herkes diyecek baros-pino-kewell gidermi.... sürekli sakatlık geçiren. ne yapcakları mechul. satarken para kazanılacak adamlar. baros kalabalir yedek kalmaya gözü yiyorsa.....

biglia-kallström konusunda bu isimler veya onlardan daha iyileri alınmalıı. forvet drogba veya yıldız ayarında biri.

diyeceksiniz bunlar pahalıııııı.. bende diyecemki kaç senedir öyle futbolcular alındıkı hep zarar ettik ya ucuza kaptırdık, ya kötüydüler hep. bu isimlerin almak yeni arayışlara giripde vereceğimiz paralardan daha iyidir.

haldun üstünel-fatih terim ismi varsa gelmeleri için bir neden daha.....

böyle bir takım oluştur. tüm futbolcuların teknik-mücadeleci-iki yönlü- fatih hocanın yada bizim istediğimiz hücüm futboluna bire bir. defansına yardım eden oyuncular hem bu isimler........

hadiii seneye yeni bir transfer nöbetindeeee bu isimleri haberlerini değil formamız altında tt arenada desibelll aletini patlatırken görelim....

İlk önce şunu söyleyeyim,nerdeyse tüm yorumları okudum ve farklı açıdan aynı görüş oldukları bariz belli.

1-Galatasaray Futbol Klubüne gerçekten yakışmayan futbolcular var,misal;

a.Sabri yıllardır ter döktüğü formada doğru düzgün orta açamadı

b.Hakan BALTA avrupa kupasından elenmemizin 1 numaralı suçlusu,kendini geliştirememiş soy ismi gibi BALTA!

c.Ayhan gelmiş 40 yaşına,bakıyoruz hayatına,kariyerine doğru düzgün maçı etkileyebilecek bir hareketi yok.anca defansif oynamayı bilir.

d.Barış Ö. genç menç ama bir halta yaramıyor,

..

..

z. Beyefendi Arda! Buldu parayı,kariyeri,gece hayatını,özel hayatını futbolculuğu unutuyor.Ve sanıyorki Taraftar her zaman benim yanımda olur..Maalesef beyefendi parayı sen alsanda;senin parayı alman bizim sayemizde!

Son olarak şunu demek istiyorum.ben takımımdan şampiyonluk istemiyorum,kupa istemiyorum.ben heyecan istiyorum,spor istiyorum,mucize istiyorum,heves istiyorum.yani sporu olması gerektiği gibi spor gibi istiyorum.ben hafta sonu keyfimi kahvede veya statta futbol keyfiyle yaşamak istiyorum.

Son ve son olarak.takıma alınacaksa futbolcu.kendine sonsuz güveni olsun.futbolu para için değil spor ve zevk için yapsın.

Üst Alt