STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu

okadar büyütmeyin dünkü maci adamlar ne yapti o golü atmaktan baska? onuda kendi hatamizdan yedik yine.

kendimiz iyi oynayamadik, nedense deplasmanlarda yokuz.

ilk yarida ic sahada puan alamiyorduk simdide deplasmanda!

SOL BEk, sag bek, önlibero, kaleci sart!

bir arkadas emre güngörün satilmasina sitem etti, dogru yazmis ona bende katilyorum

ama bu durum icin hagiye saldirmak nekadar dogru?

gönderen rijkaard ve ekibiydi, ayni sekilde serkan calikin gitmesini de istemedim

sagolsun eski teknik heyet bu adamlari gönderip bamlari baltalari birakti basimiza!

simdi diceksiniz e.güngör dün sakatlandi cikti, gökhan zan ne kadar oynadi?

onu tutacagima 100 keren emre güngörün düzelmesini beklerdim.

son sampiyonlugun önemli oyuncuari emre güngör serkan calik.

emre güngöre teklif gelince yönetim yollamistir...para icin yapmadiklari kalmadi...FR onu yollamaz cünkü bir ara ilk 11 de bile oynuyordu...ayrica g.zan zaten müzmin sakat ona güvenip emre g. asla satacak adam degil...adam taa 1 sene önce kadro yetersiz oldugunu tespit etmis...emre güngör gibi bir oyuncuyu yollarmi sence ??

zatn sezgin ile transferler yüzünden kavga ettigi boy boy gazetelere düsmüst...yönetim futbolun f'sinden anlamiyor transferleri kafasina göre yapiyor sonuc ortada

isin daha komik tarafi FR ye güvenilip transfer yapilmiyor sonra hagi geliyor ve onun istedigi oyuncular alinyior...10m sezon basinda harcasaydiniz ölürmüydünüz acaba ??

isin cok ilginc bir yani da hic bir gs li spor yazari elestirmiyor yönetimi...levent tüzemen 1 kere sallamadi yönetime, gökmen özdenak yine öyle...hakan sükür de bisey demiyor artik...cok ilginc...

“KEŞKE bu maç gece oynanmasaydı da insanların gecesi zehir olmasaydı. Bu Galatasaray’dan hiçbir şey olmaz. Dün Anıl değil, Baros da ilk 11’de başlasaydı bir şey değişmezdi. Galatasaray top oynamayı bilmiyor.''

Bizim oyuncular futbol oynamayı bilmiyolar adam eksiltmeyi,pas atmayı,topa vurmayı bilmiyolar

Bence bu mağlubiyet fazla abartıldı.Bunun nedeni de Gazi Antep in fazla küçümsenmesi ve transferde yaptıkları başarılı işlerin gözden kaçırılmasıdır.Antep in ligde yenemeyeceği takım YOK.Biz daha yeni yeni takım oluyoruz.Eksiklerimiz var, önümüzdeki dönemde takımda aksayan noktalara yapılan 3-4 kaliteli transfer ile bu takım ilk 4-5 oynar.

Bundan 5-10 yıl önce diğer şehirlerin takımlarının transfer bütçeleri 3-5 milyon $ iken bu gün adamlar 10-15 milyon dolar harcayabiliyorlar.Oyuncularını afrikanın balta girmemiş ormanlarında ararken :), bu gün Fransadan,Almanyadan direkt oyuncu alıyorlar.Artık eskisi gibi değil, büyük takımlar topa vurmasını bilen 1-2 transfer ile artık şampiyon olamazlar, adam gibi TAKIM kuracaksın kaliteli oyuncuları bulacak iyibir ekip kurcaksın.Bizim şuan en büyük sorunumuz hala yerli kalitesinin çok düşük olmasıdır buna acil çözüm üretilmeli.

insua neill kewell culio stancu pino baros kalmalı yetenekli olanlar bunlar ama ne yapıp edip sahada olmalılar mesela pino nerede.......

ayrıca keita geri alınmalı

kewel felan kalamaz bu takımda. al işte gene kılı döndü oynamadı. insuada gider bu takımdan... sezon sonu..

gökdeniz alınmalı bu takıma. kazıma kimse güvenemes en azından ben güvenmiyorum. arada bir parlar kazım.. gökdeniz rubin kazandan alınmalı zaten dönmeyi düsünüyodu.. hamit gelirse hamitte alınır. birtane yabancı ön libero alınır. kewel insua zapata gider. sinan bolat gelir..

gökdeniz alınmalı bu takıma. kazıma kimse güvenemes en azından ben güvenmiyorum. arada bir parlar kazım.. gökdeniz rubin kazandan alınmalı zaten dönmeyi düsünüyodu.. hamit gelirse hamitte alınır. birtane yabancı ön libero alınır. kewel insua zapata gider. sinan bolat gelir..

bence kazimden önce pino daha kanat oyuncu hizli ve etkili ama oda sakatlaniyor iste hep.

bizi sürekli oynasa sakatlanmadan gercek kalitesini gösterecek.

bence kazimden önce pino daha kanat oyuncu hizli ve etkili ama oda sakatlaniyor iste hep.

bizi sürekli oynasa sakatlanmadan gercek kalitesini gösterecek.

valla durmadan sakatlanan bi herifse cokda iyi futbolcu olsa gönderilmeli. pino monacodada böyleydi iyi paraya satarsan satarsın. gökdeniz 30 yasında bu ligde cok iyi oynar kazım yedek olur.

Beyler Ahmet gelsin mehmet gitsin edebiyatı ile olmuyor bu işlerrr ..

Arkamızda adam gibi duracak dirayetli bir yönetim HAGİ ile yapılmış istisnasız 4 yıllık kontrat ve çok iyibir sportif direktörle Galatasaray uçarrr...

Hep iddia etmişimdir dirayetli yönetimle karpatların maradonası HAGI , karpatların MOURINHOU'su olur ....

Akıllı olun Hagiye destek zaman sabır yeminleri etme zamanı ....Dolduruşa gelmeyin ...

Beyler Ahmet gelsin mehmet gitsin edebiyatı ile olmuyor bu işlerrr ..

Arkamızda adam gibi duracak dirayetli bir yönetim HAGİ ile yapılmış istisnasız 4 yıllık kontrat ve çok iyibir sportif direktörle Galatasaray uçarrr...

Hep iddia etmişimdir dirayetli yönetimle karpatların maradonası HAGI , karpatların MOURINHOU'su olur ....

Akıllı olun Hagiye destek zaman sabır yeminleri etme zamanı ....Dolduruşa gelmeyin ...

dogrudur

Şuanda tüm yeterli yetersiz medya maymunları Galatasarayımızın üstüne aç kurtlar gibi gitmektedirler.Açık kanaltürkü Telegol adlı futbol dışında herşeyin konuşulduğu bir programda Gökhan gönülün "iyiki GS a gitmemişim",M.Helvacının olmadık lafları vs vs vs konuşulmakta büyük şanlı GALATASARAY adı sakız edilmektedir .başımızda F.TERİM gibi birisinin Sportif direktör olarak durması etrafın tüm ağızishallerini biranda söndürüp iyileştirecektir .

Taraftar olarak birlik olma zamanı yine GALATASARAY ve HAGI üstüne oyunlar oynanmaktadır .

İddia ediyorum HAGI ye 2-3 yıl sabıredilsin Avrupa dan bir kupa daha gelecektir .!

Hakemler her fırsatta sanki yılların intikamını alırlar gibi davranıyorlar.

Antep maçında henüz 3-5. dk aralığında Hakem STANCU pozisyonunda kırmızı kart ve penaltı kararını verse kim ne diyebilir ?Ve bugün ne konuşulurdu ?

Herşeyi geçtim Cluio nun şutu direkte patlamasa .vb vb vb sezonbaşından beri hakemlerin çaldığı maçların haddi hesabı yoktur .bunlara tamamen GALATASARAY camiasının biranda hareket etmemesinden dolayı olmaktadır.....

Şuanda tüm yeterli yetersiz medya maymunları Galatasarayımızın üstüne aç kurtlar gibi gitmektedirler.Açık kanaltürkü Telegol adlı futbol dışında herşeyin konuşulduğu bir programda Gökhan gönülün "iyiki GS a gitmemişim",M.Helvacının olmadık lafları vs vs vs konuşulmakta büyük şanlı GALATASARAY adı sakız edilmektedir .başımızda F.TERİM gibi birisinin Sportif direktör olarak durması etrafın tüm ağızishallerini biranda söndürüp iyileştirecektir .

Taraftar olarak birlik olma zamanı yine GALATASARAY ve HAGI üstüne oyunlar oynanmaktadır .

İddia ediyorum HAGI ye 2-3 yıl sabıredilsin Avrupa dan bir kupa daha gelecektir .!

Hakemler her fırsatta sanki yılların intikamını alırlar gibi davranıyorlar.

Antep maçında henüz 3-5. dk aralığında Hakem STANCU pozisyonunda kırmızı kart ve penaltı kararını verse kim ne diyebilir ?Ve bugün ne konuşulurdu ?

Herşeyi geçtim Cluio nun şutu direkte patlamasa .vb vb vb sezonbaşından beri hakemlerin çaldığı maçların haddi hesabı yoktur .bunlara tamamen GALATASARAY camiasının biranda hareket etmemesinden dolayı olmaktadır.....

bunun sebebide basimizdaki bakkallardir

İnsanın yorum yapası bile gelmiyor. Sezon sonuna kadar izleyeceğimiz tablo açık ve net. Kendi sahamızda kazanırız deplasmanda kaybederiz. Rakip kim olursa olsun. Hedefe gelince; 1-Türkiye Kupasını almak, 2-Fb yi yenmek. Başka yok.

Üst Alt