STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor 1-0 Galatasaray | 12 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:21 | Gaziantepspor - Galatasaray | 12 Şubat | 19.00

Mustafa Sarp'ı çok beğeniyorum. Acaip bir futbolcu. Her maç bize kök söktürüyor. Eğer bu hafta oynarsa kesin yeniliriz. Gaziantep'i evet ama Mustafa Sarp'ı yenecek güçte değiliz malesef :(

Mustafa sarp,ı halen oynatırsa hagi bu maçda pes diyorum artık.

ligte 5. olan takım avrupaya gidemiyor ..ancak türkiye kupasını alan takımın şampiyonlar ligi elemelerıne veya uefaya katılması gerekiyor, ligden 5. takımında avrupaya gidebilmesi için..

bu durumda fener trabzon kayseri bursa elendıgıne göre..beşiktaş kupayı kazandı diyelim ligdede biz beşinci olsak bile yine katılamayacagız ne yazıkki..onun için ya türkiye kupası alıncak yada ligde en kötü 4. oluncal başka bi çaresi yok kupalara katılmanın :( bazı arkadaslar sureklı lıgde ılk 5e gırmelıyız dıyıp duruyorlarda o yuzden dedım

ligte 5. olan takım avrupaya gidemiyor ..ancak türkiye kupasını alan takımın şampiyonlar ligi elemelerıne veya uefaya katılması gerekiyor, ligden 5. takımında avrupaya gidebilmesi için..

bu durumda fener trabzon kayseri bursa elendıgıne göre..beşiktaş kupayı kazandı diyelim ligdede biz beşinci olsak bile yine katılamayacagız ne yazıkki..onun için ya türkiye kupası alıncak yada ligde en kötü 4. oluncal başka bi çaresi yok kupalara katılmanın :( bazı arkadaslar sureklı lıgde ılk 5e gırmelıyız dıyıp duruyorlarda o yuzden dedım

kupayı alan takım ligde ilk 2'ye girmek zorunda ,orası yanlış olmuş.Çünkü ligden UEFA'ya giden daha fazla ön eleme oynadığı için ,kupadan gitmek daha değerli ve o geçerli oluyor.

-------------Zapata---------------

Sabri----Neill-------Servet----Balta

--------------Cana---------------

-------Yekta---------Culio--------

Kazım--------Baros--------Stancu

Bu maç bir eşik noktası gibi , bunu kazanırsak bundan sonraki fikstür de hava yakalamak için çok müsait.Hagi umarım maç içi oyuncu değişikliği yaparken 2 kez düşünür.O Balta gene oynarsa mesela Popov karşısında yine rezil olmayacağını kim garanti edebilir?Kupa maçında en çok bu noktaya vurgu yapmıştım maçtan önce ,bunu küstahça bir 'ben söylemiştim' edasıyla değil ,herkesin gördüğünü teknik heyet niye görmüyor diye soruyorum bir kez daha.

İlk yarı, Es-Es maçıyla 4/4'de bir seri yakalayıp, zirveye yaklaşmıştık. Yine o tarz bir seri yakalayıp, ilk 4'e yakınlaşmamız lazım ki, ilerde puan kaybetme lüksümüz olsun.

zapata

sabri cana servet çağlar

emre culio neill stancu

kazım kewell

böyle çıkmalıyız

Izlemenizi tavsiye ederim. Gözlerim doldu

[video=youtube;LnzspmWfnck]https://www.youtube.com/watch?v=LnzspmWfnck&feature=related[/video]

Ligde üst sıraları zorlamak istiyorsak mutlaka kazanmalıyız bu maçı. Çok zor maç, Gaziantep ligin en iyi takımlarından.

Eğer Eskişehir maçında oynadığımız gibi oynarsak kazanırız.

Asıl çıkış maçımız bu maçtır. Eskişehirspor maçında sergilediğimiz iyi performansı, bu maçta devam ettirerek bir seri yakalayabiliriz. Çağlar'ın oynayacağını düşünmüyorum. Hagi, Eskişehirspor maçındaki ilk 11 ile sahaya çıkacaktır. Benim asıl merak ettiğim, Hagi'nin Mustafa Sarp değişikliğinden ders çıkartıp çıkartmadığıdır.

Üst Alt