STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:22 | Galatasaray - Bucaspor | 19 Şubat | 19.00

kötü gidişata rağmen,herhafta kombine alımı artıyor.bende aldım kombinemi buhafta ilkkez maça gidicem. rahat bir maç olacağından daha fazla seyirci gelicek diye düşünüyorum.

güldürme beni renkdas....ne rahat ?? buca bu hafta kazandi...musa aydin gibi süper bir oyunculari var...2 pas üst üste yapamiyoruz 2 pas! hangi rahat mactan bahsediyorsun...eskisehir maci gibi bir tesadüf olmaz ise yeniliriz..acik ve net söylüyorum...yeniliriz !!!

arkadaslar ben topu geriye atan oyuncuya her atışında 2000 dolar yada euro herneyse ceza verilsin istiyorum:D her mac 150 sefer topu gerıye atıyoruz yaa.

mekan oynatır 3-4 atar ,gelecek hafta deplasmanda egale ettiğimiz rekoru kırarız.değişen bişey olmaz

yenilerek akıllanmak olmaz. biz zaten yeteri kadar yenildik. sen gercek GS taraftarı olamazsın. GSın yenilmesini isteyenleri anlayamıyorum anlamıcamda...

gelecegimizin ferah olmais icin bir an önce hagi ve yönetimden kurtulmamiz lazim...gs nin iyiligi icin renkdas...!!!

1 mac veya 1 sezon kaybetmek önemli degil ...önemli olan gelecegi kurtarmak......avrupa fatihi galatasaray simdi kümeye diye rakip taraftarlari tezahürat yapiyorlar..!!!

güldürme beni renkdas....ne rahat ?? buca bu hafta kazandi...musa aydin gibi süper bir oyunculari var...2 pas üst üste yapamiyoruz 2 pas! hangi rahat mactan bahsediyorsun...eskisehir maci gibi bir tesadüf olmaz ise yeniliriz..acik ve net söylüyorum...yeniliriz !!!

Galatasarayın iyiliği içinde olsa kaybetmeyi istememeli bir Galatasaraylı. eskişehir maçındaki gibi bir oyun sergileriz.Hatta şimdiden söylüyorum antepide burda kupada farklı geçicez.

Bu maçta GS yine 3-4 atar. Şampiyonluk mesajları atanlar ortaya çıkar. Hagiye destek verenler ve Neill ve Cana bu sefer oynadı bakın nasıl oluyomuş diyenlerde cabası olur. La bi gidin lan!

gelecegimizin ferah olmais icin bir an önce hagi ve yönetimden kurtulmamiz lazim...gs nin iyiligi icin renkdas...!!!

1 mac veya 1 sezon kaybetmek önemli degil ...önemli olan gelecegi kurtarmak......avrupa fatihi galatasaray simdi kümeye diye rakip taraftarlari tezahürat yapiyorlar..!!!

valla 10 yenilgi olmus ben artık daha fazlasını kaldıramam. yensede bisiler degismeli yenmesede..

Ya Allah aşkına musa aydının her tarafı süper oyuncu olsa nolur boş boş yorumlar yapmayın arkadaş ya içerdeyiz ve deplasmanda 11 maçta 0 galibiyeti olan 15. bucasporla yapıyoruz adam geliyo musa aydın diyo bide beraberlikte diil he yenilir açık ve net söylüyo yeniliriz.

kazansak ne olur..bu maça anlam yükleyebilmek için antepi yenecektin..şimdi gözümde tıraş bi maçtan öte değil..kazansak ne olur??

Galatasaray'ın ölüsü o stadda Türkiye'de 17'de 17 yapar . Mesele deplasmanda puan ve puanlar alabilmek ;) Bununda suan tek sebebi kadro kalitesizligi .

Yalnız şu an ki ölü bile değil.Ölüsü olduğunu anlasalar bile dediğin doğru ama formanın bilincine varamayan oyuncular ile zor.

selcuk yula; santos brezilya milli takiminin solbeki, milli takimda harikalar yaratiyor ama bizde iyi degil.hatta brezilya-arjantin karsilasmasinda messiye adim attirmadi, messi kanat degistirdi santos yüzünden. dedi :) koptum yaw

selcuk yula; santos brezilya milli takiminin solbeki, milli takimda harikalar yaratiyor ama bizde iyi degil.hatta brezilya-arjantin karsilasmasinda messiye adim attirmadi, messi kanat degistirdi santos yüzünden. dedi :) koptum yaw

:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

Bizim için sezonu ilk 10 içerisinde bitirmek açısından çok önemli maç.

Bir an evvel 40 puanı geçelim de, "dipteyiz sondayız" derken bunun da dibi olduğunu hatırlamak zorunda kalmayalım... Buca arkası iBB maçlarından gelecek 6 puan ciddi rahatlama yaratır bu yolda... Şu kasımpaşa / konya maçları da bu aralar olsaydı iyi olurdu ama.. Neyse zaten aşağımızdaki takımlar o kadar kötüler ki böyle bir ihtimal pek de mümkün görülmüyor...

kazanırız ama takımdan kaynaklı değil

taraftar kendi başına alır maçı

Üst Alt