STSL 10/11 H:24 | Galatasaray 0-0 K.Karabükspor | 5 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:24 | Galatasaray 0-0 K.Karabükspor | 5 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:24 | Galatasaray 0-0 K.Karabükspor | 5 Mart | Maç Sonucu

bir yektanın pozisyonu,bi de direkten dönen top..bu mu güzel oyun,bu mu baskı..bi baksana istatistiklere ceza sahasına yapılan ortaların kaçı isabetli olmuş,kaç tane isabetli şutumuz var.kaç pas hatası yapmışız

topla oynama oranlarına,

şut sayılarına,

orta sayılarına bakarsanız orantısız denecek kadar tek taraflı bir maç olduğunu görürsünüz

aynen katılıyorum

ancak culio, açtığı ortalara kimsenin hareketlenmemesine alışkın değil

clujda traoreye doğru şişirdiği her top pozisyon olurdu

burada baros, kazım gibi oyuncular topa hareketlenmiyor bile

bu culio denen adama saygı duyuyırum arkadaş. adam her macta icraat yapıyo. iyi bi takımda kesinlikle cok önemli bir adam olur. geldigi günden beri nerdeyse kötü oynadıgı mac yok..

aynen katılıyorum

takim kompler yenilenmeli.zaten cogu futbolcunun sözlesmesi bu sezon bitiyor ve cogu 2012 de bitiyor.gönderin gitsin

karabük macının 1. dakkasında olmayan penaltıyla geri düşüyoruz. bu macta 1. dakkada penaltınızı vermiyolar. barosunkide bence penaltı. bu adamlar yeteneksiz ve torpilliler. kuralları bildiklerini hic sanmıyorum.. bide buna art niyet eklenince böyle oluyo..

--------------------romero------------------------

--???---------ciani---------serdar--------caglar----

-----------hamit------------gago------------

------volkan--------arshavin------------arda--

--------------------drogba-----------------------

diger yerli oyuncular: veli kavlak-ömer toprak-yekta-mehmet ekici-tunay torun-gökhan süzen

topla oynama oranlarına,

şut sayılarına,

orta sayılarına bakarsanız orantısız denecek kadar tek taraflı bir maç olduğunu görürsünüz

karabük'ün oyunun domine etmesini mi bekliyodun,senin gözünde ki başarılı Galatasaray'ı anlayamadım gerçekten? tabiki bizim şutlarımız,topla oynama oranımız daha fazla olacak.bunlara dayanarak mı güzel oynadık bugün diyosun..pozisyon var mı? kaç tane orta hedefini bulmuş? kaç tane kaleyi bulan şutumuz var? kaç tane pas hatamız var? olumlu bişey yaptık mı?

takim kompler yenilenmeli.zaten cogu futbolcunun sözlesmesi bu sezon bitiyor ve cogu 2012 de bitiyor.gönderin gitsin

bence büyük oranda genç bir takım kurulmalı

en az 3-4 sene oyuncular beraber oynamalı

kötü sonuçlar alındığında taraftar yine tepki gösterecektir, ancak dikkate alınmamalı

takım da gençlerle iyi çalışan, yeteneğini ispat etmiş birine teslim edilmeli

abdullah avcı veya gerets gibi

Şu an 114 kullanıcı var.113 üye ve 1 konuk :)

Kimsen çık ortaya

aynen katılıyorum

baroş neysede kazım eli belinde duran bir adam iceri bile girmiyor. okadar koşan culioya bence serbest atıs attırmasınlar. duran toplarda zaten sorun var. nedense o toplar hic bize gelmiyo. hep öndirege geliyor. ama orda birtane GS LI yok. bukadar karsı kalede oynayıp gol atamamak koyuyo insana abicim.

karabük'ün oyunun domine etmesini mi bekliyodun,senin gözünde ki başarılı Galatasaray'ı anlayamadım gerçekten? tabiki bizim şutlarımız,topla oynama oranımız daha fazla olacak.bunlara dayanarak mı güzel oynadık bugün diyosun..pozisyon var mı? kaç tane orta hedefini bulmuş? kaç tane kaleyi bulan şutumuz var? kaç tane pas hatamız var? olumlu bişey yaptık mı?

her mac boyle baskili oynuyoruz sanki ya

yaptığımız olumlu şeyleri söyleyince, "zaten bunları yapmamız gerekir" diyorsunuz

sonra da "olumlu bişey yaptık mı?" diye soruyorunuz

garip

söyledim işte maçın bizim adımıza olumlu yanlarını

ve bence toplamda artılarımız eksilerimizden çok fazlaydı

pozisyon da var, penaltı da var, baskı da var

kazanmak için hemen her şeyi yaptı takım

bu arada ortaların hedefini bulmamasının temel sebebi baros ve kazımın ortalara hareketlenmemeleridir

eleştirmiyorum, bu oyuncuların oyun stilleri böyle

polat istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

baroş neysede kazım eli belinde duran bir adam iceri bile girmiyor. okadar koşan culioya bence serbest atıs attırmasınlar. duran toplarda zaten sorun var. nedense o toplar hic bize gelmiyo. hep öndirege geliyor. ama orda birtane GS LI yok. bukadar karsı kalede oynayıp gol atamamak koyuyo insana abicim.

barosun ortalarda etkisizliğini eleştirmiyorum, sadece tespit ediyorum

adamın tarzı bu, hava toplarında yok

transfer nöbetinde kendimi yırtmıştım lacina traore alınsın diye

her mac boyle baskili oynuyoruz sanki ya

hangi baskı arkadaşım,hangi baskı..ne baskısı..karabük'ün ne yapmasını bekliyorsunuz.. aynı hataya beşiktaşlılar 5 hafta önce 5-0 yendikleri gaziantep büyük şehir belediye maçında düştüler,sonrasında galibiyete hasret kaldılar..

karabük karşımızda ki takım,arena da oynuyor.tabiki topla oynama oraımız daha yiksek olacak.. olumlu olan ne yaptık,pozitif bişeyler görebildiyseniz helal olsun valla

Hagi'nin gitmesi çok mantıksız olur gelen ne yapacak,oyuncularda özgüven yok başkan çıkıyor taşlıyor,taraftar taşlıyor,hagi taşlıyor bende olsam oynamam zaten oynayamıyor adamlar :)bir de üstüne böyle olunca iyi oynayanıda kaybettik,

barosun ortalarda etkisizliğini eleştirmiyorum, sadece tespit ediyorum

adamın tarzı bu, hava toplarında yok

transfer nöbetinde kendimi yırtmıştım lacina traore alınsın diye

bu yönetim bunu becerebilirmi. stancu denen bir forvet var adam forvet dısında her yerde oynadı. bugün en kötü oynayan adamlardan biriydi ama adam nerde oynadıgını bilmesse deli dana gibi bi oraya bi buraya kosar. faydada saglayamassın. bi barosun yerine veya yanında oynat şu adamı ama denemiyo bile..

Üst Alt