STSL 10/11 H:24 | Galatasaray 0-0 K.Karabükspor | 5 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:24 | Galatasaray 0-0 K.Karabükspor | 5 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:24 | Galatasaray - K.Karabükspor | 5 Mart | 19.00

Zapata - Neill - Gökhan - Servet - Çağlar - Cana - Culio - Yekta - Emre - Stancu - Baros gibi 4-1-2-1-2 dizilişinde bir 11 ile çıksak güzel olur bence.

lorik cana orta sahada oynaması lazım neil i de sağ kanada alması lazım ama bunu cözecek kafa nerdeee ...

Hagi cana'dan bize orta saha olamayacagini gorecek kadar zeki,bazilarimiz hala goremiyor orasi ayri.Herif 5 metre onundeki adama pas atmaktan aciz.Bir degil iki degil bu kacinci kritik pas hatasi yaptigi,ustelik ustunde baski yokken yapiyor bu hatalari.Baskiyi yedimi zaten ya kaptiriyor ya daglara taslara.Hucuma katkisi sifir,kagni gibi agir,top tutamaz,her an kirmizi kart tehlikesi var,penalti yaptirir.Kisaca adam facia.

Ama her ne hikmetse millet tuturmus bir cana gidiyor.Dua etsin Hagi gene adam yoklugunda stoperde sans veriyor.Rijkaard zamaninda yedek kulubesinden cikamiyordu.Mustafa sarpi kesemeyen bir adamdan bahsediyoruz.

adam olun da kazanın şu maçı ya. onurunuz gururunuz için oynayın be kardeşim. trilyonluk eşek muamelesi yapmayalım size. kayseri yenildi, bugün yenersen puan farkı 8 e düşecek. ve kayseri bize gelecek daha. o maçı da kazan etti 5 puan fark. kapanmayacak bi fark değil inanın. antepte beşiktaşta geçilir yeterki inanç olsun. sadece bunu takıma anlatacak takımı havaya sokacak bir ateşleyici lazım. aslında bunu en güzel kaptan yapar ama kaptan kaptanlık yapmıyorki. yeşilköy kahvelerinde fink atıyor, tek yaptığı bu, dokunmayın kaptanıma çünkü çok üzgün efkar dağıtıyor çocuk.

-------romero---------

--?---ciani---serdar---caglar

------hamit-----gago---

--volkan----arshavin----arda

-----------baros--------

yabanci sag bek sart ama bulamadim :)

----------------------------------------

----------ochoa--------

--?----samba---serdar----caglar---

--------hamit----flamini---

---volkan-----arshavin------arda--

---------------baros-----------

M.Isla var Udinese'de oynuyor süper adamdır.

şu andaki elimizdeki kadro ile en iyi şekilde 4-3-3 yada 4-4-2 oynayabiliyoruz ama Hagi'nin inanılmaz hataları yüzünden oynayamıyoruz.

Bu maça çıkacak en iyi kadro şudur;

--------------Zapata-------------

Serkan---Neill------Servet---Çağlar

----------------------------------

Pino-----Culio-----Yekta-----Arda

---------------------------------

----------Baros----Stancu-------

veya;

------------Zapata--------------

Serkan--Neill--------Servet--Çağlar

--------------Cana---------------

-------Yekta-------Culio----------

Pino--------------------------Arda

-------------Stancu--------------

İsterse bütün 11'i değiştirsin Hagi ama artık Yekta ilk 11'de başlasın gözünü seveyim yaaa.

ne hallere geldik maçları haftalar öncesinden takip ederdim gününü saatini bütün fikstürü bilirdim skorları falan bugün maç olduğunu dün akşam babamdan öğrendim :eek:

adam olun da kazanın şu maçı ya. onurunuz gururunuz için oynayın be kardeşim. trilyonluk eşek muamelesi yapmayalım size. kayseri yenildi, bugün yenersen puan farkı 8 e düşecek. ve kayseri bize gelecek daha. o maçı da kazan etti 5 puan fark. kapanmayacak bi fark değil inanın. antepte beşiktaşta geçilir yeterki inanç olsun. sadece bunu takıma anlatacak takımı havaya sokacak bir ateşleyici lazım. aslında bunu en güzel kaptan yapar ama kaptan kaptanlık yapmıyorki. yeşilköy kahvelerinde fink atıyor, tek yaptığı bu, dokunmayın kaptanıma çünkü çok üzgün efkar dağıtıyor çocuk.

:animation::animation::animation::animation::animation:

en pahalı 2. bilet olan vip2 kısımları biletixde satışta gösterilmiyor neden acaba.biletix yer olmadıgında kaldırıyor ama ben sanmıyorum 300 liralık biletlerin tükeniceğini ki 2. kategori geniş bi alan

niye kaldırdılar acaba.oraya giden az kişide alt kısımlardan bilet alıp otursun stad dolu gözüksün diyemi acaba kameralara ahaha

ufuk

neill servet hakan insua

kazım cana yekta culio

baros stancu

Hagi neyin peşinde hala anlamış değilim.. Gençleri oynat işte koy cumhuru ortaya koy ahmeti stopere.sonra zaman iste canını yiyelim, ama mustafa sarpı oynatıpta zaman istemek hakkaten küfür..

ulan artık şu maça adam gibi bir kadro ile çıksın, takımımı sabote ediyor anlamıyorum

şu anda galatasarayın kadrosunda baros ve stancu yan yana oynasa ve arkalarında culio ve yekta oynasa bu takım leblebi gibi gol atar.

Hatta bence bu takım şu anda türkiyedek, sayılı 4-3-3 lerden birtanesine sahip ( arda'nın gelişiyle birlikte )

---------Zapata---------

Serkan---neill--servet--Çağlar

-----------------------------

-----------Cana-------------

-------Yekta----Culio--------

-----------------------------

Pino------------------Arda---

---------Stancu-------------

11' i ile başlayıp, ilerleyen dakikalarda Emre Çolak, Kazım ve Baros'u oyuna dahil etti mi şu anda Türkiye'de bizi yenecek takım yok ama bu adam bu Hagi dediğimiz adam resmen bunu göremiyor! Yazık ya...

Ben merak ediyorum Yekta gene yedek başlayacak mı diye

Böyle gaza gelmek isterdim ama ne heves biraktilar ne inanc.

[video=youtube;7hvhX1PRids]https://www.youtube.com/watch?v=7hvhX1PRids&feature=related[/video]

Tanıdığım kombine sahiplerinin çoğu maça gitmiyor.. Gitsem mi gitmesem mi bilemedim valla ben de..

Üst Alt