STSL 10/11 H:25 | Ankaragücü 3-2 Galatasaray | 13 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:25 | Ankaragücü 3-2 Galatasaray | 13 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:25 | Ankaragücü - Galatasaray | 13 Mart | 15.00

culio bence bu macta hic oynamasın. zaten bi amacımız yok. sarı felan gösterir bu hakemler oynamaz. fenere cakalım yeter.. bu saatten sonra baska biseyimiz yok.

2008den sonra galatasarayın avrupada yeniden kupa kaldırabilceğine inanmıştım. kewell-lincoln falan...ama çok sakat verdik. 2008 -2009 devre arası transfer yapılmalıydı....bütün sorunlar o zaman başladı...şampiyonda olurduk o sezon....

ama gecmişlerinide araştırmaları gerekirdi. kewelin zaten müzmin sakat oldugu bilniyodu. gökhan zanın bilniyodu. pinonun biliniyodu. sen hic alexin sakatlandıgını gördünmü. adam kendine bakıyo..

bu maçta bi kaç değişiklik olur iyşallah !maça gidicemde!onur arıkan sağbekte,solbeke çağlar,ortasahada cana -yekta culio ,hücumda pino-emre çolak (berkin)forvettede stancu olabilir. kazım da ....

antep kupa macına gittim eleyemedik. bide bu maca gitcem. bakalım bi biletler cıksında. bu sezonki 3. macım olcak.

ya valla şöyle bizi heycanlandıran bi kaç genç futbolcuyu izlesek sezon bitimine kadar o da yeter !:(ama neden ?şampiiyonluğa giderken hakan şükürü oyundan çıkarıp cafercanı oyuna alan hagi neden böyle yapıyo .......

ya lig tvde hasan kabzenin 10 golünü izledim. ulan biz bu herifi niye göndermişiz. bu herifin son vurusları mükemmeldi. aklıma geldi herif 2005-2006 sampiyonlugunun mimarı bu adam. sonra forvet arıyoruz. zaten nerde iyi adam var gönderiyor bu yönetim..

ankaragucu kazanma sansı daha fazla...en ıyı ıhtımal beraberlık olur bızım ıcın

ya valla şöyle bizi heycanlandıran bi kaç genç futbolcuyu izlesek sezon bitimine kadar o da yeter !:(ama neden ?şampiiyonluğa giderken hakan şükürü oyundan çıkarıp cafercanı oyuna alan hagi neden böyle yapıyo .......

hagi önce futbolcuları dogru yerinde oynatsında sonra gencleri oynatsın. yektayı bırakıyo mustafa sarpı oynatıyo herif..

Başımızda hiçbir Teknik Direktör olmasa Hagi'nin yönettiğinden daha başarılı olurduk. Sayesinde; Hakan Balta'yı orta saha'da, Stancu'yu kanatta, Loric Cana'yı stoperde, Lucas Neill'i ön libero'da, Sabri gibi bir sağ bek'in varken Serkan Kurtuluşu oraya alıp Gökhan Ünal'ın attığı saçma sapan golle yenildiğimiz bir maça... hangi hatasını söyleyelim ? Ulan efsane Hagi diye bilmesek ben çok eminim ki bu tribünler çoktan senin tasını tarağını toplatıp ışık hızıyla gönderirdi bu kulüpten...

Bu maçta provokasyonların olacağını düşünüyorum.Fenerbahçe maçının seyircisiz oynanması için seyircimizin arasına girip olay çıkarmak isteyenler olabilir.Ultraslan'ın bir uyarı yayınlaması iyi olur.

0-5 biter.

Sonra CL'ye gitme şansımız bile konuşulur burada :asd:

Serdar Özkan denen at hırsızı gereksiz hırs yapacaktır :D

o macta hakan süküre resmen küfür etmis hagi :D

Üst Alt