STSL 10/11 H:25 | Ankaragücü 3-2 Galatasaray | 13 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:25 | Ankaragücü 3-2 Galatasaray | 13 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:25 | Ankaragücü 3-2 Galatasaray | 13 Mart | Maç Sonucu

Bu sezon yenilmediğimiz takımlar kimler cidden merak ettim.Bu hafta da Fenerle zaten.

İçimdem geçirmiştim 2.yarı Ankaragücü üstümüze gelirse direnemeyiz diye..

Hagi bırak ya...

Hayır merak ettiğim şu ; daha kötü ne olabilir ki Galatasaray futbol takımına ? Niye "olmuyor bizimle bu iş" diyerek mevkilerinizi şereflice bırakmıyorsunuz ? Hem yönetim kanadı hemde teknik kadro için bu söylediklerim...Futbolcu kanadına ne demeli ; Yahu haber hiç okumazmısınız, bu forumlara girip bakmazmısınız, taraftar kitlelerinin eleştiri ve uyarılarını hiç mi umursamazsınız ?

Aydın'ı ,Mustafa Sarp'ı, Barış'ı,Ayhan'ı (o kadar çokki yazmaya üşeniyorum) kısacası taraftarın ve futbolseverin gözüne hitap etmeyen yetenek yoksunu futbolcular ; Kardeşim giymeyin o formayı sakatım deyin,psikolojim yerinde değil deyin, uydurun bi bahane çıkmayın o kutsal forma ve arma ile sahaya...Gurursuzmusunuz bu kadar istenmediğiniz yerde durmaya neyin inadıdır bu ? Para desem zaten adam gibi alamıyorsunuz normalde zaten gitmeniz lazım.Ribery 100.000 Euro yüzünden gitmedimi bu takımdan sizde gitsenize paranızı alamadığınızda...Çünkü biz sizi ne yapsak gönderemiyoruz...Bi şekilde okursanız bu forumlarda yazılanları utanın yeteneklerinizden yaptığınız işten giydiğiniz formanın kutsallığını anlayamamışlığınızdan...Çünkü bizler utanıyor ve kahroluyoruz...

Başkanından yöneticilerine teknik heyetten futbolculara kırılan rezalet rekorlardan üretilen acaip renkli formalara kadar bir daha hiç görmek istemediğim iğrenç bir sezon.

Birileri çıkıp sesimizi duyurmaya çalışıyor, yok efendim üslubu doğru değilmiş. Tarihimizde kara bir leke oluştu bu sezon. Ne yapılacaksa yapılsın ve sorumluların hepsi gitsin.

s.a beyler,dışarıdaydım yeni eve geldim maçı da takip etmedim ama galiba Hagi resital yapmış yine..

ya hala daha adım atılmıyor.

toplu istifa gerek

polat hala duruyorsa bende çıkarı için kalıyor izlenimi oluştu .

maçtan yeni geldim.lorik cana nın nekadar düz bi topçu oldugunu birkez daha anladım

aydın çok ii top oynadı.inş böle dewam eder

ayrıca bu koca kadroda oynıyacak oyuncu sayısı bir elin parmagını gecmez.

Maçı izledim. son 10 dakika uyudum. Kalktığımda skoru gördüm. Şaşırmadım bile.

Yazıklar olsun ya.

Kötü sezon geçirebilirsin ama bu kadar da kötü olmaz.

Öndesin bari skoru koru.

Bu sezon daha fazla maçlarına bakmam..

Beni affedersiniz İnşAllah lakin; küme düşme korkusu yaşayan kardeşlerim sizlerin GS'ye olan bağlılığınız beni düşünüyor...

Bizler asla küme düşmeyiz. Her insan sendeler... Ayağı burkulur ama sonunda yürür... ;)

Saat 1 de stad önüne gittim. Biletler bitmiş. Karaborsacı aradık. Karaborsacıların elindeki biletler bile erkenden tükenmiş. Bu takım bu kadar kötüyken, Vandan, Zonguldaktan, Eskişehirden ve daha birçok ilden taraftarlar bıkmadan büyük bir vefayla peşinden koşuyor. Stada girenlerden daha fazlası dışarıda kaldı (ben de dahil). Sonuç yine hüsran, yine hüsran. Allah aşkına bu taraftar bu kadarını hakedecek ne yaptı? Hiç abartısız söylüyorum, çok ciddi şekilde küme düşme riskimiz var.

Fenerbahce´ye yenilirsek büyük olay cikar statta. Benden söylemesi.

Hiçbir şey olmaz. 2-3 yuhlama ondan sonra herkes evine. Taraftar olarak hiçbir yaptırım gücümüz kalmamış. Şu anki bulunduğumuz durumda febe ya da bjk olsa kıyamet kopardı, kelleler havada uçuşur, yönetimler devrilirdi.

Sadece yönetim, futbolcular ve teknik kadro olarak değil; taraftar olarakta seviye kaybettik

Fenerbahçe maçı biletleri ne zaman ve ne kadara satışa sunulacak?

Üst Alt