STSL 10/11 H:29 | Manisaspor 2-3 Galatasaray | 18 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:29 | Manisaspor 2-3 Galatasaray | 18 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:29 | Manisaspor - Galatasaray | 18 Nisan | 20.00

maç bitiyor. ertesi hafta maçı için kesin yeniliriz diyorum.

aradan bir iki gün geçiyor, iyice inceliyorum haftanın maçlarını, yeniliriz diyorum.

perşembe geliyor, kupon yapmak için maçları incelerken, oynamayacağım tabii ama yeniliriz herhalde diyorum.

ama gel gelelim, maçtan önceki gün gelince, yeneriz lan diyesim geliyor. arda falan var. ne bileyim gençlerden biri oynar belki parlar. anıl oynayıp atsa bir gol çoşsak. kalecimiz bu maçta devleşir belki. ilk bir kaç topu kurtarsa güven patlaması yaşasa. orta sahada iki pas denk getiririz, bir anda moralleniriz. ilk yarıda bir gol atarsak o moralle 2'yi de buluruz belki.

belki, yeneriz. yeneriz niye yenmeyelim.

yeneriz.

kesin.

her hafta aynı şeyleri düşünüyorum, eksik olmasın takım hayal kırıklığına uğratıyor ama her maç öncesinde olduğu için inançlıyım. bu maç bizim.

Bu saatten sonra takımın ahı gitmiş vahı kalmış hiçbirinde ruh,güç,maça motive olmak gibi kavramlar kalmamışki,,bu yüzden koy a2 den 5-6 tane adam kendilerini gostermek için neler yaparlar bir gorelim,ne olabilir en kotu ihtimal her maç oldugu gibi yeniliriz ne olabilir başka.Çok mu zor bunu yapmak bunu görebilmek,,hangi mç yüzümüz güldüde bu sayın futbolcu topluluğu ile de bu maçta birşey bekliyoruz.Yazık ya yine oynatmayacak hiçbir a2 oyuncusunu yazık ya yazık artık bıktırdınız herseyden cok yazık..

Muhtemel 11;Zapata, Sabri, Gökhan Zan, Servet, Insua, Aydın, Ayhan, Cana, Culio, Arda, Stancu.

Bugün Aydın şov var. :eek:

----------------------zapata-----------------

serkan-----gökhan zan--------servet-----insua

----------------------------------------------

-----------cana-------ayhan-----------------

sabri-------------------------------------arda

------------stancu-------anıl------------------

böyle bir 11 bekliyorum

Aydın yerine oynatın Anıl'ı, ne zorluyorsunuz, ben eminim b8'i falan sağ kanat olarak oynatacak büyük üstad mr ünderground.

Aykut

Sabri Ahmet-Servet İnsua

Cana-Culio

Emre--------------------Arda

Stancu-Anıl​

......................Zapata

Sabri......Gökhan.......Servet.......İnsua

.................Ayhan......Cana

Aydın...............Arda..............Culio

....................Stancu

hala ayni kadroyla sahaya cikmayi anlayamiyorum, bamli 11'leri anlayamiyorum, kume dusme tehlikesi yok, averaji yok, avrupasi yok, kupasi yok bilmem neyi. Ciksin gencler oynasin, bize de alkislamak duser..

Üst Alt