STSL 10/11 H:34 | Galatasaray 2-0 Konyaspor | 20 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:34 | Galatasaray 2-0 Konyaspor | 20 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:34 | Galatasaray - Konyaspor | 20 Mayıs | 20.00

Şu saatten sonra sıkıyosa ceza vermesinler.

Milletin gidiceği varsada gitmez artık. :)

maç yarın ve daha karar açıklanmadı olacak şey değil. bu nasıl sorumsuzluktur ya

Karar ne zaman açıklanacak bilgisi olan var mı?

Ulan biletler satışa çıksaydı eminim 30 bine falan oynayacaktık yarın.

Kewell'a falan veda edilirdi.

Bu saatten sonra ceza verse ne olacak ki? 1 tane bile bilet satılmadan maç mı oynatılır, nasıl bir saçmalıktır kararı son güne son dakikaya bırakmak. Kombinesi olan adam zaten gelmiyor, maçı yine hafta içi Cuma ya verdiler, bilet satışı yapılmadı. Ne saçma bir iştir arkadaş.

Biletler Pazartesi'den satılsaydı, yönetim değişti, takım 2 haftadır maç kazanıyor ve ne kadar kötü bir sezon da olsa sezonun san maçı, o heyecanla belki 30 bin kişiye oynardı takım. Yarın için ceza vermeseler bile ben 15 bin kişinin bile geleceğine inanmıyorum. 20 binden fazla kombine olmasına rağmen.

Ulan kardeşimi ilk kez stada götürecektim.Öldük lan federasyon daha vurmayın...:eek:

Allah belanizi versin. Artik defolun gidin..Istifa edin , zaten amacinizada ulastiniz Feneri sampiyon yaptiniz... Pis herifler!

Maç seyircisiz fb ye haftalardır sınırda olmasına rağmen neden ceza vcerilmiyor bu yönetmelikler niye bize işliyo bitek ?????

Maç seyircisiz fb ye haftalardır sınırda olmasına rağmen neden ceza vcerilmiyor bu yönetmelikler niye bize işliyo bitek ?????

Sorun da aynen bu, yoksa cezayı biz de hakettik kaç dakika fenerbahçe'ye ve beşiktaş'a küfür edildi.

Ünal Aysal ve yönetimi bunla ilgili de gereken tavrı koyar umarım.

fatih hoca bu maçta takımın başında mı olcak ????

Hayır Sergencim olmayacak. Geldiği gün hiçbir hoca çıkmaz maça :D

Sadece Florya'ya gidip bi ortamı koklar. Planlarını yapar. Odasına yerleşir (Söylemesi bile güzel)

Ardından takımla tanışır. Maça gider izler.

Ünal Aysal da takıma mesah yolladı adam gibi oynarlar diye düşünüyorum..

Bu maçta Servet ve Hakan'a dikkat edin. Sahanın en çok koşan isimleri olcaklarına şüphem yok. :D

Bence maca cikmayalim, gereksiz bir mac zaten, hem cimlerde zarar görmemis olurlar.

Çimler zaten zarar gördü. 19 Mayıs kutlamaları vardı. Tribünlerde boş. Çok zevksiz maç olur. Kazım coşabilir.

Üst Alt